| | | | Як відпочити та заробити багато грошей за літо? |
| Для багатьох студентів українських ВУЗ, літні канікули - це не тільки час для відпочинку, але й сезон пошуку місця для підробітку.
Чудовою альтернативою нудній роздачі листівок на вулицях й навіть офісній роботі є міжнародні освітні програми, одна з яких - Work and Travel USA - дозволяє відправитися на ціле літо в США, працювати в американській компанії й отримувати дійсно добру заробітну платню в розмірі від 1000$ за місяці - звучить непогано!
Які загальні переваги програми Work and Travel USA?
Основною перевагою програми є її самоокуповування - тобто, всі гроші, витрачені Вами під час участі у програмі, Ви відпрацюєте під час перебування в Америці - підтверджено досвідом тисяч українських студентів, які вже були учасниками програми Work and Travel USA.
Окрім того, робота у США - це чудова нагода практикувати та покращувати свою англійську мову у живому спілкуванні, й досвід роботи в американській компанії, котрий стане у нагоді в резюме.
Й, звісно, програма Work and Travel USA - це незабутнє літо проведене у курортних містах Америки з іншими учасниками програми - молоддю з усіх куточків світу.
Як прийняти участь у програмі Work and Travel USA?
Стати учасником програми Work and Travel USA може кожен студент стаціонару українського ВНЗ, який має достатній рівень розмовної англійської мови (доброго шкільного рівня, загалом, вистачить) й знаходиться у віці від 18 до 20 років.
Окрім того, участь у програмі Work and Travel USA потребує певних початкових грошових витрат, які підуть на оформлення документів для участі, оплату квитка на переліт до США та інше.
Подати заявку на участь й дізнатися вартість програми на конкретний сезон можна тут - реєстрація у програмі Work and Travel USA.
Які відгуки від участі у програмі?
Відгуки про програму - позитивні. Самі за себе говорять наступні факти: - Work and Travel USA є найпопулярнішою програмою студентського обміну в світі протягом 2007 - 2010 років включно, й ця тенденція поки що зберігається. - Протягом 3-х років дії цієї програми на Україні, стали учасниками й провели своє літо у США вже більше 10.000 українських студентів. Сама ж програма Work and Travel офіційно існує з 1957 року.
До того ж, український Інтернет повний форумів та сайтів, присвячених програмі Work and Travel USA, на котрих завжди можна знайти відгуки колишніх учасників програми, які завжди готові поділитися досвідом й дати свою пораду новачку. | | 2010-06-24 | Автор: | |
Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.
Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті. Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті. | |