www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Що заважає швидко вивчити англійську і які мовні курси...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Що заважає швидко вивчити англійську і які мовні курси обрати
Починаючи вивчати англійську, після того як обрано курси, що вселяють більшу довіру, учні рвуться вперед і мріють вивчити англійську мову хоча б за кілька років. А чи реально вивчити англійську мову за рік? Абсолютно, якщо вдасться уникнути перешкод, що заважають вчитися. А що заважає швидко вивчити мову?

Для початку небагато загальних відомостей. Кожному інтуїтивно зрозуміло, що знання мови – це не просте знання, а ще й здатність розмовляти цією мовою, комфортно почувати себе при розмові з іноземцями, уміння одразу, не замислюючись, підібрати потрібне слово. Тому, головне у мові – не формальна частина, а швидше практична. Тобто, набагато важливіше витрачати час не на розбір іноземних слів за складом, а на практику справжньої, живої мови.

От тут і починається розповідь про перешкоди, які заважають учням – навіть найздібнішим – швидко навчитися говорити англійською мовою.

По-перше, відсутність справжньої мовної практики – коли доводиться по-справжньому розмовляти, по-справжньому ставити запитання, причому виражаючи при цьому свої, а не чужі думки. Чи багато користі від ведення словника, у який записується кожне слово з перекладом, якщо цей словник не перебуває увесь час у використанні?

Напевно, доводилося відчувати дивні почуття від того, що в словнику записано так багато слів, а під час розмови їх майже неможливо згадати? Це і є та сама горезвісна відсутність практики. Щоб слова не спускалися на дно пам'яті, а перебували в потрібному місці, звідки їх завжди можна дістати, вони повинні бути у вживанні. Тільки тоді можна спілкуватися з іншими людьми.

Але відсутністю практики вживання слів усе не вичерпується. Є ще одні труднощі. Це правила. Ті, хто вивчав мову в школі, пам'ятають, як багато правил доводилося розбирати, записувати, заучувати. І де результат? Правила відмінно згадуються, але чи допомагає це говорити? Здається, ні краплі. Більше того, здається, що досягається протилежний ефект – правила, тільки заважають нормально розмовляти – замість того, щоб просто сказати фразу співрозмовникові, доводиться думати зовсім про інше – про правила, граматику й незрозумілі терміни. Що ж робити? Чи можна якось упоратися із цими складнощами? Так, і рішення дуже просте: справа в тому, що вивчення мови повинно йти природньо – так само, як ми самі в дитинстві вчилися говорити рідною мовою, так само можна вчити й іноземну. Це значить, що самі по собі правила не такі важливі (звичайно, для тих, хто вчить мову для спілкування), набагато важливіша практика.

Адже якщо задуматися, жодна мова не створювалася за правилами. (Уявіть збори, на яких наші бородаті предки домовлялися б про відмінювання й форми дієслів.) Мова створювалася звичайними людьми – як засіб спілкування, як інструмент передачі знань і думок, і постійно змінювалася, щоб стати більш лаконічною, більш точною і зручною для її носіїв. Саме тому й зараз з'являються нові слова – сленг, абревіатури. Просто так більш зручно. Змінювалися слова, їх форми й особливості вживання й узгодження. І якщо подивитися на мову як на процес, у ньому все буде закономірно, для кожного правила й виключення буде цікаве й гарне пояснення. Але це так якщо є час дивитися на мову як на процес.

Якщо ж дивитися на неї як на вміння, яке треба придбати, то виявиться, що правила – це лише спроба систематизувати знання про мову. Ці знання потрібні тим, хто вже вміє розмовляти англійською, для того, щоб спілкування було більш креативним і виразним. Але на стадії навчання мові це знання лише гальмує процес навчання.

Тоді як уникнути ці складнощі і вивчити іноземну мову швидко й безперешкодно?

Найправильніше й просте рішення – це записатися на курс розмовної англійської мови.

Справа в тому, що розмовний курс, ціль якого прямо випливає з його назви, вчить саме розмовляти. Тому на такому курсі зроблено все для того, щоб учні не зустрічалися з перерахованими вище перешкодами. Спеціально розроблені методики навчання дозволяють навчитися говорити й писати англійською так само природньо, як цьому вчаться діти, освоюючи свою рідну мову. Розмовний курс дозволяє навчитися грамотно й швидко розмовляти, читати й писати англійською за місяці. Дивно? Зовсім ні. В усьому світі рік – це максимум часу, який треба витратити, щоб навчитися розмовляти англійською мовою. Чи варто витрачати час на зубріння, якщо вже через пару місяців можна почати говорити?

Зверніть увагу:
Перелік навчальних курсів з іноземної мови в Україні

Перелік навчальних курсів з іноземної мови у КиєвіСхожі за темою публікації
Вивчаємо англійську легко й швидко
Запозичені слова - як вони можуть допомогти у вивченні англійської мови?
Вивчаємо іноземну: розмовляємо і практикуємо
Как правильно выбрать языковые курсы?
Як навчитися сприйняттю іноземної мови на слух?
Вивчаємо іноземну: Як вивчити мову за допомогою асоціацій
Скільки слів повинна знати людина, яка вивчає англійську мову, як іноземну?
Включай музику і за англійську!
Вчимо англійську: Яка користь від зарубіжних пісень?
2010-09-21  |  Автор: Олександра Жарікова  |  http://shkolazhizni.ru

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия