www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Основні мотивації для вивчення іноземної мови
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Основні мотивації для вивчення іноземної мови
Визнайте чесно: скільки раз у думках і на словах ви розпочинали вивчення іноземної мови? Раз, два, три... А може більше, набагато більше? От тільки чомусь далі думок та слів діло не пішло?

Сперечатися про те, потрібне чи непотрібне сьогодні знання іноземної мови просто недоцільно, оскільки у сучасному світі це візитка представника будь-якого фаху – медика, викладача, юриста, програміста і, насамперед, керівника. Якщо ви хочете розвиватися як особистість та здійснювати кар’єрний ріст, без іноземної мови вам не обійтись.

"Безперечно так, - сумно погоджуєтесь ви. Але де ж знайти час, щоб сісти за парту і почати працювати?"

Якщо грамотно спланувати час, ви одразу побачите, що його більше ніж достатньо для того, щоб вмістити у ваш графік вивчення іноземної мови. Але це стане можливим лише тоді, коли ви усвідомите значущість знання іноземної мови особисто для себе.

Психологи виділяють шість основних мотивацій, які спонукають людей до вивчення іноземної мови:

1. Кар’єрний ріст.
Навіть будучи висококласним спеціалістом свого фаху, але без знання мови, ви не отримаєте роботу у проектах з іноземними партнерами. Її довірять менш досвідченим вашим колегам тільки тому, що вони володіють іноземною мовою. Прикро чи не так? На ринку праці України кожна третя компанія сьогодні вимагає від своїх кандидатів знання іноземної мови.

2. Навчання та стажування за кордоном.
За останні п’ятнадцять років стало престижним та перспективним отримувати освіту за кордоном. Для цього, по-перше, потрібно зібрати велику кількість документів, починаючи з CV і закінчуючи виписками із всіх ваших документів іноземною мовою. По-друге, пройти співбесіду іноземною мовою, яка, як правило, триває більше години. Якщо роботу з документацією можна довірити другій особі, то співбесіду доведеться проходити особисто. Отже, слід пам'ятати про те, що без базових знань іноземної мови підготуватися до співбесіди буде майже неможливо.

3. Закордонний відпочинок.
Той з вас, хто хоча б раз відпочивав за кордоном, підтвердить, які незручності створює незнання іноземної мови. Поважаюча себе людина не дозволить собі спілкуватися лише за допомогою міміки та жестів, як мавпа. Адже, погодьтеся, що "людина розумна" цілком здібна задати елементарні запитання та дати чіткі стислі відповіді на запитання партнера по спілкуванню.

4. Робота з іноземними партнерами.
Співпраця з іноземними компаніями та відкриття в Україні представництв іноземних компаній стають дедалі більш актуальними. Тільки у Києві зареєстровано 144 представництва іноземних фірм та міжнародних організацій. Чи є потреба говорити про те, що претендентами на роботу в цих організаціях можуть бути лише ті спеціалісти, які вільно володіють іноземною мовою?

5. Участь в міжнародних конференціях та тренінгах.
Володіння іноземною мовою дозволяє отримати доступ до іномовної інформації у Інтернет-просторі або друкованих виданнях, що сприяє професійному та особистісному розвитку. З часом ви звикаєте читати, писати та думати іноземною. Це прямий вихід на міжнародні конференції та тренінги, які проводять носії мови.

6. Закордонні відрядження.
Закордонні відрядження – це нові можливості для розвитку вашого бізнесу, зустрічі з цікавими людьми та можливість більш глибоко та детально познайомитись з іномовною культурою та менталітетом.

Можливо, цікавим для вас буде той факт, що 80% ділового мовного простору в Україні займає англійська мова. Ось чому більшість людей починає саме з неї. Маркетинг-дослідження київського центру "Інтенсив" з виявлення причин вивчення іноземних мов, в якому прийняло участь 460 працюючих чоловіків та жінок у віці від 22 до 49 років, виявило наступні результати:

51% опитаних вивчають іноземну мову для кар’єрного росту;
23% з метою навчання та стажування за кордоном;
12% виявили бажання комфортно почуватися у відпустці;
7% для спілкування у закордонних відрядженнях;
4% для участі у міжнародних конференціях та тренінгах;
3% для спілкування з іноземними бізнес-партнерами.

А що важливо для вас?
Негайно беріть олівець та аркуш паперу. Продумайте і чітко сформулюйте для чого потрібна іноземна мова саме вам. Це і стане найпершим матеріальним підтвердженням вашого наміру втілити заповітну мрію у життя.

Схожі за темою публікації
Вивчаємо англійську легко й швидко
Що заважає швидко вивчити англійську і які мовні курси обрати
Запозичені слова - як вони можуть допомогти у вивченні англійської мови?
Вивчаємо іноземну: розмовляємо і практикуємо
Как правильно выбрать языковые курсы?
Міфи про курси з підготовки до GMAT і TOEFL
Як навчитися сприйняттю іноземної мови на слух?
2011-01-11  |  Автор:  |  http://За матеріалами сайту www.prestige-school.com

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия