www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Де у Києві можна безкоштовно повчити іноземні мови
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Де у Києві можна безкоштовно повчити іноземні мови
Розмовні клуби

Безкоштовно попрактикувати іноземну мову можна в розмовних клубах. Найбільший (за кількістю відвідувачів) в столиці - Language Exchange Club Kyiv. У рамках зустрічей спілкуватися можна українською, англійською, німецькою, французькою, польською, російською та іспанською мовами. Ще при клубі є профільні групи - це Literature Club (учасники читають і обговорюють книжки англійською), Psychology Club in English (говорять про різні психологічні проблеми), а також тематична англійська. Теми зустрічей часто оголошуються на сайті. Носіїв мови приходить мінімум 2-3.

Заняття в цьому клубі проходять щодня з понеділка по неділю з 19.00 до 21.00, як правило, в "Пузатих хатах" на ст. м. "Контрактова площа", "Хрещатик" та "Льва Толстого". За кожним днем закріплена певна мова: за понеділком - російська і українська, вівторком - англійська, середою - німецька, четвергом - французька, польська і тематична англійська. У суботу проходить засідання "Літературного клубу" (збираються в "Золотому дукаті" на ст. М. "Льва Толстого"), а в неділю вивчають іспанську мову (з 14.30 до 17.30).

Відстежувати події клубу найкраще на його сторінці в Facebook. На іншому його сайті можна прочитати ще й про нерегулярні мовні зустрічі, які організовуються різними активістами. Ще безкоштовно поспілкуватися англійською можна щоп'ятниці о 19.00 у ELC (Центр англійської мови) - вул. Кутузова, 4-а, а також вул. Ірпінська, 76, оф. 31.

Попрактикувати безкоштовно французьку можна у Французькому культурному центрі (вул. Гончара, 84, програма центру на сайті - ifu.com.ua), відвідуючи "Літературний чай" (2-3 рази на місяць по п'ятницях о 19.00). І, нарешті, раз на два тижні по четвергах о 19.00 можна практикувати польську мову в Центрі польських та європейських студій (вул. Волоська, 10, сайт - cpes.com.ua).

Безкоштовні курси

Вибір безкоштовних мовних курсів зацікавить любителів повчити "екзотичні" мови. Так, групи з вивчення татарської, турецької і арабської набирають щорічно у Всеукраїнському татарському культурному центрі "Туган тел" (вул. Невська, 10-а, сайт - tatari-kiev.com). Наразі там 3 групи турецької мови, тому доведеться чекати наступного запису, а в групу татарської та арабської мов ще можна прийти (звичайно, з певним рівнем володіння мовою). Заняття відбуваються раз на тиждень по неділях з 10.00 до 16.00 (одне заняття - близько години).

Ще одна можливість вивчити арабську - відвідати мовні курси в школі "Ан-Нур", які проходять у приміщенні ВАГО "Арраід" (вул. Дегтярівська, 25-а, сайт - arraid.org). Новачків там набирають у січні, коли стартує наступний семестр. Заняття відбуваються один раз на тиждень - для новачків, і два рази - для тих, хто вже на другому рівні, в суботу або неділю, одне заняття - 1 год 20 хв. Термін навчання - 3 роки. Викладачі - носії арабської мови з Палестини, Йорданії, Сирії та Єгипту. Також при кожній групі існують факультативні заняття з історії культури країн, що сповідують іслам. А по суботах о 11.00 (для всіх бажаючих) проходять публічні виступи з історії ісламської цивілізації.

Вивчити іврит можна в Ізраїльському культурному центрі (бул. Лесі Українки, 34, 5-й поверх сайт - il4u.org.il). Набирають групи щорічно. Заняття відбуваються два рази у будні (по 1,5 години) або можна ходити по неділях на 3-годинне заняття.

Тренування вуха

В Американській бібліотеці при Могилянці (вул. Волоська, 8/5, корп. 4., Кімн. 116) щоп'ятниці о 18.00 показують англомовні фільми (без субтитрів). Безкоштовно - для тих, хто прийшов туди в перший раз. Але потім, щоб подивитися фільм, доведеться заплатити за читацький абонемент вельми скромну суму - 20 грн. за рік. Ще фільми англійською мовою (але вже з субтитрами) крутять в Українському освітньому центрі (пр-т Перемоги, 30, кв. 82) щоп'ятниці о 18.30. А за скромну плату там можна скористатися англомовною літературою (безстроковий абонемент - 5 грн.) Та відеоматеріалами (20 грн.). Щопонеділка о 18.30 у центрі безкоштовно підтягують граматику, а по середах о 17.00 - обговорюють книжки англійською мовою.

Для бажаючих підтягнути японську мову - кіно з російськими субтитрами показують в Українсько-Японському центрі (пр-т Перемоги, 37, сайт - uajc.com.ua) два рази на місяць о 19.10 (як правило, друга та четверта середа місяця). Наразі там дивляться серію документальних фільмів "Японія. Шлях до успіху".

Для тих, хто вивчає французьку мову кілька разів на місяць о 19.00 Французький культурний центр проводить безкоштовні кінопокази (з субтитрами) у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6). Щоб не пропустити сеанс - краще стежити за програмою показів на сайті центру. Фільми польською мовою показують все в тому ж Центрі польських та європейських студій раз на два тижні по понеділках о 18.00.

За матеріалами сайту "Сегодня"
2011-01-20  |  Автор:  |  http://www.segodnya.ua

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия