www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Як планувати підготовку до TOEFL
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Як планувати підготовку до TOEFL
Вам потрібно скласти тест TOEFL, щоб довести світові, що ви добре знаєте англійську. Це всесвітньо визнаний тест, який є далеко не найскладнішим серед аналогічних тестів, його досить просто скласти, оскільки центри тестування знаходяться в багатьох і багатьох містах й країнах, а результат ви отримаєте вже протягом двох тижнів. Основні правила при підготовці до TOEFL - готуйтеся і ретельно плануйте свої підготовчі заняття. Але як планувати підготовку до TOEFL? Розглянемо це на прикладі - пропонований розклад є досить умовним, але воно дає розуміння того, як треба планувати підготовку.

Припустимо, ви добре знаєте англійську і готові виділити на підготовку до TOEFL три тижні (цей час можна екстраполювати в залежності від ваших реальних знань).

У перші три дні вам варто розібратися в структурі TOEFL і в тому, що потрібно від вас для складання тесту. Починайте з офіційного сайту - там дуже багато інформації. Там ви також зможете зареєструватися на складання тесту. З того ж таки сайту ви можете паралельно замовити підручник з підготовки, а також завантажити спеціальне програмне забезпечення. Книги та програми буде достатньо, якщо у вас високий рівень володіння англійською, і ви хочете лише підготуватися безпосередньо до здачі TOEFL.

Наступні чотири дні (до кінця першого тижня) можна готуватися до проходження секції з читання. Тут ви можете використовувати підручник, видобутий вами в перші три дні, а також читати різноманітні тексти англійською, щоб зануритися в атмосферу. Звичайно, художню літературу можна не читати, проте добре підійдуть найбільші газети й журнали - можете почитати їх статті на сайтах.

Час з восьмого по одинадцятий день варто присвятити аудіюванню - знову ж таки, починайте з офіційного підручника, а потім перемикайтеся на аудіо-книги, підкасти, відео і т.п. - Головне, що вам потрібно зробити - це звикнути сприймати на слух текст, причому з різними акцентами, швидкістю вимови і т.п.

За дванадцятий-п'ятнадцятий день працюйте над розмовною практикою. Часу на це на самому тесті у вас буде мало, так що практика, практика і ще раз практика. І, звичайно, попередньо прочитайте підручник.

Шістнадцятий-дев'ятнадцятий день можна приділити листу, який несправедливо обійшли увагою в підручнику, дав лише кілька не дуже корисних прикладів. Проте там ви знайдете перелік вірогідних тем, а це цінна інформація, якою Ви намагаєтеся максимально скористатися.

В останній день перед іспитом відпочиньте від навчання і підготовки. Можете прочитати щось цікаве, подивитися новини, і т.п., але в принципі, ваша основна мета в цей день - розслабитися і набратися сил. Не забудьте взяти на тест їжу і воду, щоб підтримати себе на перерві.

Схожі за тематикою публікації:
Готуємося до складання TOEFL
TOEFL: вільне володіння англійською проти ерудиції
Готуємось до TOEFL iBT або що необхідно знати для успішного складання тесту
Причини невдачі на TOEFL
TOEFL і GMAT: точки дотику
2011-04-05  |  Автор:  |  http://promba.info

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия