www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Міфи про курси з підготовки до GMAT і TOEFL
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Міфи про курси з підготовки до GMAT і TOEFL
Міф № 1: Курси це добре. Вони мені допоможуть скласти на 700 і вище.

Часто доводиться бачити таку картину - людина приходить записуватися на курси GMAT / TOEFL і на запитання "Яка Ваша мета?" відповідає не замислюючись - "мінімум 700, а краще 750 по GMAT і за 2 місяці!!", і 110 й вище з TOEFL. На запитання про освіту, рівень математичних знань й англійської, досвід начання в США, лунає заперечення, на кшталт все як завжди, сиджу на роботі, роблю проекти, англійська лише для звітності на рівні "month reporting in russian-english" (хто читав звіти написані в іноземних компаніях в Україні або РФ зрозуміє про що йдеться), з математикою останній раз дружив (ла) в 11 класі, трохи "спілкувалася (вся) мовою цифр" в інституті. Одним словом "Упс", не погано, проте амбітно.

Як правило, наступні 15 хвилин йдуть на те, щоб пояснити людині що мета, швидше за все, не відповідає можливостям, принаймні - на цьому етапі підготовки. Природно лише 10% розуміють що це дійсно так і трохи знижують запити або збільшують час на підготовку. У решти 90% є впевненість на 100%, що на курсах з них зроблять гуру математики або лауреатів Пульцеревської Премії з Англійської літератури. Проте практика вказує на інше, стартові параметри, як говоритися really matters! Є не мало людей, які з першого разу склали на 730-750, але при цьому є і ті, хто склав й на 7!

Головне питання за який час і якими зусиллями досягти позитивного результату. Середньостатистична людина, за звичай отримує результат у 650 балів за 2-3 місяці підготовки, з другого разу здачі тестів. Це факт. Мозок потрібно тренувати постійно, тоді він буде працювати швидко й у потрібний момент!

Завдання для самоперевірки: йдучи вулицею, дивіться на номери машин і спробуйте в розумі помножити перші дві цифри номера на другі дві, поки у Вас це не буде виходити за 3-5 секунд.

Міф № 2: Чудо-панацея!

Курси, передусім, слід розглядати як метод заощадження часу і уникнення дурних помилок, які відволікають і розтягують підготовку на багато місяців. Викладач-консультант лише акумулює багаж знань, підходів, узагальнює його, завжди підказує як швидше пройти з пункту А до пункту В. Викладач-консультант, це не працівник "виправної установи", він не повинен (і часто не може) змушувати людей робити те, чого вони не хочуть робити. Не живіть себе ілюзію, що на курсах, Ви будете просто слухати і за “спеціальним” методом все різко запам'ятаєте. Це не так!

90% знань в GMAT це "активні" знання, тобто їх потрібно вміти використовувати. Це як їзда на велосипеді, не будеш їздити - не вийди, як би не вчили в теорії. Пам’ятайте, що курси це не пасивний спосіб запам'ятовування матеріалу. Це лише спосіб разом обговорити моменти, які Вам не зрозумілі, які викликають найбільше проблем. Прийти до цих проблем ви маєте самі! Як? Вирішуючи, розбираючи, вдумуючись, напружуючись.

Серед тих хто склав іспити достатньо тих, хто не відвідував курси й тих, хто їх відвідував. Отже зміст питання полягає не в площині "курси з підготовки - це добре чи погано?", а в тому "Де я буду більш ефективно займатися?"

Міф № 3: результат за 5 хвилин!

Не живіть себе ілюзіями! GMAT і TOEFL це дуже інтенсивний і time-consuming тести. Навіть при хороших стартових умовах (вашій підготовці), щоб скласти з першщого разу на 700 і вище, Ви зобов'язані витрачати на підготовку від 3 годин на день (12-14 годин на тиждень). Важливо, не лише витрачати час але витрачати його розумно. Що це означає? Це означає робити аналіз помилок, все більше й більше ускладнювати завдання, практикувати на реальних тестах, не живити себе ілюзіями про те, що все, що ви розв’язуєте, буде на 100% ідентично реальному тесту.

За матеріалами сайту blog.liga.net

Схожі за темою публікації:
Готуємося до складання TOEFL
Як планувати підготовку до TOEFL
TOEFL: вільне володіння англійською проти ерудиції
Причини невдачі на TOEFL
2011-05-06  |  Автор: Дмитро Бондар, ред. Ярослава Коваленко

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия