www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Інноваційні переваги дистанційної освіти
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Інноваційні переваги дистанційної освіти
Сучасна дистанційна освіта являє собою досить розгалужену систему передачі знань на відстані за допомогою різних засобів і технологій, результатом якої є отримання учнями необхідної інформації для успішного використання її в практичній діяльності. Багато ВНЗ та курси дистанційного навчання видають дипломи своїм слухачам, на підставі яких вони можуть знайти роботу за фахом або вступити в інший навчальний заклад за профілем.

Способи поширення знань сьогодні використовуються найрізноманітніші. Це і поштові розсилки книг, письмових завдань, аудіо і відеодисків, й телефонні консультації, і, звичайно ж, практично безмежні можливості міжнародної мережі Інтернет. Також дистанційно можна пройти різноманітні курси і, зокрема, іноземної мови, основ дизайну, косметології та масажу, менеджменту та маркетингу, дизайну поліграфічної продукції та широкоформатного друку і багато інших.

У порівнянні з денними курсами, дистанційне навчання має цілий ряд переваг. Це можливість самостійно обирати предмети для вивчення і працювати в своєму темпі, у найбільш зручний час, можливість вибору місця навчання незалежно від поточного місця проживання (включаючи навчання за кордоном), а також відносно невисокі витрати на навчання.

Проте дистанційна освіта має і суттєві недоліки. У числі основних - відсутність безпосереднього контакту між викладачем і учнем та необхідність самостійного опанування, навіть найскладніших для розуміння, тем. Це не завжди під силу навіть досвідченим і цілеспрямованим учням, тому дистанційне навчання категорично не рекомендується в якості основного або базового.

Важливим етапом дистанційного навчання є вибір навчального закладу. Сьогодні існує два типи закладів, що пропонують досить якісну освіту за дистанційною схемою - це звичайні ВНЗ, у яких є факультет дистанційної освіти і де існує можливість отримати знання практично з усіх дисциплін або спеціальностями, що вивчаються у ВНЗ. І освітні компанії, що спеціалізуються виключно на дистанційному навчанні, але пропонують найрізноманітніший набір напрямків, ніяк не пов'язаних між собою.

Схожі за темою публікації
Які ВНЗ України пропонують дистанційну освіту і скільки це коштує
Он-лайн освіта: якісно, доступно, безкоштовно
Дистанційне навчання: Про що говорили на Світовому Економічному Форумі у Давосі?
Чому популярна дистанційна освіта
Інтернет-навчання замінить звичайні ВНЗ?
2011-06-30  |  Автор:  |  http://innovanews.ru

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия