www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Готуємося до ЗНО та сесії: Як знайти хорошого...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Готуємося до ЗНО та сесії: Як знайти хорошого репетитора
Якщо Ви вирішили звернутися до послуг репетитора знайте, що це абсолютно виправдано у тих випадках, коли Вам (або Вашій дитині) складно організувати себе. Практично кожний випускник із певними задатками до самоорганізації на належному рівні може самостійно підготувати себе до вступного процесу. У випадку, коли Вам (або Ваш їй дитині) важко змусити себе щось вчити, у той час як по телевізору показують чергову серію молодіжного серіалу або комп'ютерні ігри ніяк "не хочуть відпускати", тоді без послуг репетитора ніяк не можна. Проте Ви маєте знати, що відмовитися від послуг репетитора, який Вам не підійде, буде дуже некомфортно з моральної точки зору, тому не лінуйтеся і ретельно обміркуйте варіанти.

Під час пошуку і роботи з репетитором намагайтеся дотримуватися таких порад:

1. Почніть пошук зі знайомих, які поступили до жаданого Вами ВНЗ або до схожого. Вони можуть порадити Вам як хорошого викладача, так і вберегти від помилок. З'ясуйте приблизну вартість занять, щоб не втратити свідомість від несподіванки під час зустрічі з викладачем.

2. Домовтеся про пробне заняття. Постарайтеся не спізнитися, виглядати акуратно й охайно, цим Ви продемонструєте повагу до викладача і усвідомлення Вами важливості моменту.

3. Репетитор повинен Вам сподобатися з першого заняття. Зверніть увагу на вираз обличчя, охайність, стан Ваш його майбутнього робочого місця. Згадайте слова Чехова про те, що у людині повинно бути все прекрасно. Спокійна, поважна манера спілкування, доброзичливість, терпіння, неквапливість - ось якості, якими повинен володіти хороший репетитор.

Звісно ж, репетитор повинен відповідати на всі Ваш і запитання, пояснювати дохідливо і без роздратування. Якщо Ваш викладач надто балакучий, в подальшому це може скоротити час занять з предмету за рахунок сторонніх розмов. Знову ж, вказати на це, враховуючи Ваш юний вік, Вам буде вкрай незручно.

4. Домовтеся про ціну. Особливу увагу зверніть на те, за якою годиною - академічною (45 хвилин) або астрономічною (60 хвилин) буде проводитися оплата. Не платіть наперед. Платіть за кожне заняття. Таким чином, Ви зведете до мінімуму виникнення некоректних ситуацій.

5. На заняття приходите без запізнень. Це буде характеризувати Вас як зацікавлену людину і заощадить Ваші гроші, адже репетитор не винен у Вашому запізненні, а тому додатковий час, відповідно, теж буде оплачуватися. Завжди приходьте повністю підготованим. Зошит, ручка, олівець, лінійка - все, що потрібно для роботи, має бути при Вас. Погодьтеся, соромно в 17-18 років просити у викладача ручку.

6. Слухайте уважно. Намагайтеся все записувати грамотно, акуратно і послідовно. Пам'ятайте, цей зошит - Ваша "милиця", на яку Ви буде спиратися в останні дні перед складанням іспиту, коли часу на пошуки втраченої або забутої інформації з різних джерел просто не буде.

Зверніть увагу! Репетитор - покликаний допомогти Вам у підготовці, але ніякої відповідальності за Вашу відповідь на іспиті він не несе. У кожному разі, не забудьте подякувати викладачеві після складання іспиту, яким би не був результат.

Успіхів Вам під час вступу!

Схоже за темою:
Як заробити максимум на ЗНО: Формат підготовки
Курси чи репетитор
Як вибирати репетитора?
Як репетитори наживаються на батьках майбутніх абітурієнтів
2012-02-10  |  Автор:  |  http://www.osvita.org.ua/

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия