www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // Мовні сертифікати, які визнають у німецьких ВНЗ
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
Мовні сертифікати, які визнають у німецьких ВНЗ
Якщо свою подальшу освіту Ви пов'язуєте із такою країною як Німеччина, Ви маєте знати, що здобути її можна або німецькою мовою, або англійською. Навчання на англомовних програмах, як і у інших країнах Європи - платне, навчання державною мовою (тобто німецькою) передбачає можливість отримати її безкоштовно. Іноземці, які планують у Німеччині навчатися німецькою мають скласти іспити на отримання сертифікату з цієї мови. Існує п’ять можливостей скласти іспит з німецької та отримати бажаний сертифікат.

Передусім це екзамен вже в самій Німеччині – в обраному Вами університеті. Називається цей іспит DSH (німецький мовний іспит для вступу у вищий навчальний заклад іноземних абітурієнтів). Цей іспит проводиться лише в Німеччині і лише за особистої присутності. В Україні його скласти неможливо. Як правило, цьому іспиту передують безкоштовні підготовчі курси, але в деяких університетах за участь в ньому необхідно сплатити від 30 до 60 євро. Зверніть увагу, що у випадку, коли цей іспит абітурієнтом провалено, перескласти його можна лише один раз. На іспиті DSH відсутні оцінки. Результатом іспиту може бути "складено" або "не складено". Іспит вважається складеним, якщо абітурієнт правильно виконав щонайменше дві третини поставлених завдань. Кожен кандидат може побачити свої екзаменаційні папери після проголошення результату іспиту.

Протестувати свої знання мови можна і в Україні, шляхом складання так званого тесту з німецької мови TestDaF - іноземної для іноземних студентів. Іспит проводиться п´ять разів на рік в чотирьох тестових центрах: у Києві, Полтаві, Одесі та Львові. Тест централізовано розробляється та оцінюється в Німеччині, що значною мірою забезпечує рівні шанси для всіх учасників. Запис на ці іспити закінчується за місяць до екзамену. Терміни іспиту уніфіковані - по всьому світу вони проводяться в один день о 10 годині й не пізніше (німецька педантичність!). TestDaF можна складати безліч разів, але участь у ньому є платною.

Жодних іспитів з мови для вступу до німецького університету не треба складати, якщо абітурієнт має Малий диплом (KDS) чи Великий диплом з німецької мови (GDS), або він вже пройшов Центральний іспит вищого рівня (ZOP). Кожен з цих документів можна отримати, якщо скласти спеціальні іспити у Ґете-Інституті, а саме - у його київському представництві. Ці іспити для вищої школи розроблені Ґете-Інститутом для іноземців. Вони проводяться однаково в усіх країнах Європи. Він тестує загальні глибокі знання з німецької мови і визнається в усіх університетах Німеччини.

Зазначені вищі іспити можуть скласти всі бажаючі, які знають німецьку мову як іноземну на досить високому рівні. Мінімальний вік учасників - 18 років. Особи, для яких німецька мова є рідною, не можуть складати іспити на отримання малого і великого диплому з німецької мови.

За матеріалами сайту http://www.dw.de

Схожі за темою публікації:
Для тих, хто навчатиметься у Німеччині: сособливості складання іспиту DSH
2012-03-19  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия