www.osvita.org.ua
Статті з питань освіти // МВА-освіта: чим менше Ви потребуєте її, тим більше...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Статті з питань освіти
Архів статей
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама
МВА-освіта: чим менше Ви потребуєте її, тим більше вона хоче Вас
При перегляді різної інформації про МВА-освіту складається враження, що потрапляння до переліку топ-випускників бізнес-школи може перетворити Вас і слабака який заробляє 80-на грошовий станок. Не обманюйте себе такими думками. Так, бізнес-школи можуть значно покращити Ваш дохід, але, щоб бути прийнятим до них Ви маєте продемонструвати, що Ви вже рок-зірка.

Якщо я вже рок-зірка, тоді навіщо мені потрібна бізнес-школа?
"Хвилиночку", Ви могли б сказати: "Якщо я вже рок-зірка, тоді навіщо мені потрібна бізнес-школа?" Це логічне запитання і у ньому вже криється відповідь.

Подумайте, про що запитують бізнес-школи у вступників: наприклад "Чому Ви хочете здобути MBA-освіту в цій школі?". Якщо Ви не можете відповісти на це питання ... Тоді, це перший фільтр для захисту від "несерйозних" аплікантів. Скрізь цей перший фільтр, бізнес-школи сподіваються побачити щось на кшталт цього: "Я вже швидко прогресую в своїй кар'єрі, і знаю, що ступінь Вашої школи допоможе мені піти ще далі."

Вони не хочуть чути тільки те, що Ви говорите, вони також хочуть почути Ваших рекомендувачів і побачити їх у Вашому резюме. Люди можуть відчувати запах переможців і переможених, і приймальні комісії кращих бізнес-шкіл спеціально навчені цій майстерності. Вони не зацікавлені у 28-річному вступнику, який зупинився в своїй кар'єрі і потребує назви відомої бізнес-школи у своєму резюме, щоб таки чином себе "підняти".

Я ще не встиг керувати ким-небудь. Я просто чекаю на те, коли всі дізнаються, який супер-фахівець.
Замислиться над тим, про що у приймальній комісії будуть думати, якби вони побачили цю відповідь на питання "Чому Ви вирішили отримати MBA-освіту саме в цій школі?": "Мій бос не зрозуміє мене. Я ще не встиг керувати ким-небудь. Я просто чекаю на те, коли всі дізнаються, який супер-фахівець. І тоді тримайся світ!"

У такому випадку, заявник має говорити: "Я знаю, що не схожий на переможця, але я обіцяю, що стану ним тут!" Навіщо приймальних комісій ризикувати якщо цього робити не треба? А тому, не треба давати, що приймальна комісія вже завалена заявками від реальних "рок-зірок", людей, які вже дуже добре просуваються у своїй кар'єрі. Хіба вони відмовлять тому, хто й так відомо, що буде у своїх справах рухатися уперед.

У заявках важливо показати, що Ви на шляху вгору
Таким чином, у своїх заявках Вам дуже важливо показати, що Ви вже на шляху вгору, і що школа може допомогти додати Вам додаткові 10% які й зроблять Вас дійсно успішною людиною. Як це зробити? Ви маєте вказати на те, що Ви вже зробили, що Ви вийшли за межі зони свого комфорту і переросли межу посадових обов'язків, і на те, який позитивний вплив Ви маєте в організації та тих, хто оточує Вас. Це те, чим переможець пахне, а от кого приймуть визначає приймальна комісія.

За матеріалами сайту "http://www.beatthegmat.com"

Схожі за темою публікації:
МВА для керівників або наскільки користується попитом бізнес-освіта?

МВА: інвестиції в освіту
2012-04-27  |  Автор:

Віповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції сайту "Освітній портал" може не співпадати з думкою авторів публікації.

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.

Для отримання статей поштою Ви маєте зареєструватись
та налаштувати параметри розсилки в персональному акаунті.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2019рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия