Контакти та копірайти

реєстрація

Увага! Технічні роботи.

Шановні користувачі, на сайті планові технічні роботи. Просимо утриматись від оновлення власних даних на сайті до 08:00 29.03.2011. Дякуємо за розуміння.

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Копірайти та контакти редакції сайту "Освітній портал"

Поштова адреса:
Україна, 18002, м. Черкаси, а/с 456
Телефон:
+380 44 362-60-07

З питань інформаційної співпраці:

Пошта:
Дозвольте зображення якщо бачите цей напис!Дозвольте зображення якщо бачите цей напис!Дозвольте зображення якщо бачите цей напис!
Skype:
osvita.org.ua

З питань розміщення реклами:

Пошта:
Дозвольте зображення якщо бачите цей напис!Дозвольте зображення якщо бачите цей напис!Дозвольте зображення якщо бачите цей напис!
Skype:
ad.osvita.org.ua

Використання інформації сайту

Всі права захищено. Відтворення будь-якої інформації, поданої на сайті, можливе лише за умов обов'язкового розміщення посилання на "Освітній портал", у веб-орієнтованих засобах - гіперпосилання:

Забороняється обмеження індексації гіперпосилання пошуковими системами! Гіперпосилання має бути розміщеним над матеріалом, якщо інше не передбачено дизайном сайту, що використовує матеріал.

Відповідальність за зміст публікації несуть їх автори, думка редакції може не співпадати з думкою авторів публікації. Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець.

"Освітній портал" - є зареєстрованою торгівельною маркою, що охороняється згідно чинного Законодавства України.

Інші відомості про проект: