Навчальні курси // Статті // Переучуємося й доучуємося на курсах!

реєстрація

Переучуємося й доучуємося на курсах!

От і торкнувся вітер змін твоєї професії. Або тобі вона зовсім не потрібна. Криза. Скорочують. Або знань не вистачає, щоб піти нагору службовими сходами. Де знайти того, хто дасть більше знань, ніж ти маєш, так ще й сугубо профільних?.. Починаємо шукати курси.

Як довідатися, чи є схильність до професії?

Звичайно, краще Вас ніхто не знає, що у Вас у житті виходить найкраще: малювання, володіння ножицями, комп'ютерна графіка, схильність до мов.

Чи варто акцентувати увагу на тому, де проходить навчання й практика?

Бажано придивитися до місця, де будуть проводитися заняття. Оснащеність робочих місць і, безпосередньо, де й на чому можна буде все застосувати на практиці. До того ж, серйозні освітні установи надають можливість подивитися майбутнє місце занять, поспілкуватися з викладачами й учнями. Не варто зневажати цією можливістю, щоб не виявитися в ролі простих слухачів.

Чи можна вчитися екстерном?

На багатьох поважних курсах існує спеціальна методика для найкращого придбання й закріплення навичок. Якщо є бажання вчитися екстерном, то немає нічого неможливого. У кожному разі доведеться пройти одну й ту ж програму.

Чи варто купувати інструменти, устаткування, програмне забезпечення для майбутньої професії?

Недоцільно. Багато курсів видають інструменти для початківців, щоб дати їм можливість зорієнтуватися, наприклад у перукарському світі.

Чи важливий час занять?

Багато курсів проводяться у вечірній час тому що більшість мають можливість учитися тільки після роботи. Але можна домовитися індивідуально чи групою про заняття в будь-який зручний час. Треба розуміти, що курси - це комерція, і все робиться для зручності клієнт, тобто учнів.

Викладачі курсів - хто вони?

Важливо звернути увагу на викладацький склад. Чи практикуючі викладачі? Якщо так, то ви маєте можливість одержати й найновіші знання. Викладачі з більшим стажем особливо цінні - тому що академічний багаж завжди в ціні.

Рекомендації?

При виборі не нехтуйте порадами й рекомендаціями друзів і знайомих, які вже вчилися або вчаться на цих курсах, але не забувайте, що дуже багато чого залежить від викладача, і те що Вам трапиться саме він або вона аж ніяк не факт. Тому не забувайте про це й обговорюйте із представниками курсів.

Чи можна збільшити інтенсивність курсів?

З'єднайте навчання в групі з індивідуальними заняттями. Комбінований курс не тільки дозволяє істотно знизити витрати, але й дозволить поєднати переваги навчання в групі з перевагами індивідуального навчання.

При виборі курсів для Вашого маляти не забудьте:

Дитина, що йде в школу, повинна психологічно бути готова до освітнього процесу. Якщо ви добре підготуєте дитину до школи, вона буде відчувати себе впевнено, не буде почуття страху перед новим колективом. А впевнена у собі, у своїх знаннях і силах дитина - це майбутній лідер у класі.

У програмі таких курсів звичайно урок проходить протягом двадцяти хвилин двічі або тричі на тиждень. Це математика, письмо, читання, ритміка, логіка, художні роботи й інше.

Отже, міркуйте, обирайте, навчайтесь...

Ія Маслова,
джерело: газета "Ринок", №5 (579)

Повернутись до рубрики "Статті" поточного розділу

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.