Навчальні курси // Статті // Інвестуйте у своє майбутнє!

реєстрація

Інвестуйте у своє майбутнє!

ЕріданМи живемо у час, коли більшість економічних, політичних і суспільних явищ визнається поняттям "криза". Так, дійсно, ми переживаємо не найкращі часи: одні втрачають роботу, іншим зменшують зарплатню, а дехто стоїть на роздоріжжі: чи шукати нову роботу, чи перекваліфіковуватися, чи просто перечекати...

Проте не слід забувати, що саме труднощі роблять людину сильнішою. Чому б не скористатися цим невизначеним часом з вигодою для себе - наприклад, вивчити іноземну мову? Здається, не зовсім слушний період для додаткових витрат, але навчання ніколи не є витратою, а навпаки - інвестицією. Така інвестиція незабаром дасть свої позитивні результати - можна знайти іншу роботу, поїхати на навчання за кордон, додати собі вартості на ринку праці тощо. Ми рекомендуємо не гаяти час та братися до навчання.

Що саме ми пропонуємо? Курси англійської в мовному центрі "Ерідан-2002" мають чотири основні спеціалізації - загальний курс, ділова англійська, міжкультурні комунікації та підготовка до міжнародного тесту з іноземної мови TOEFL iBT. Курс ділової англійської мови включає такі напрями: загальний, банківська справа та фінанси, юридичний, маркетинг.

Ми дотримуємося традиційних методик викладання, тому від наших студентів очікуємо наполегливої праці, бажання ефективно навчатися, готовності приділити якомога більше зусиль та вільного часу для досягнення своєї мети. Наші викладачі - досвідчені фахівці, здатні професійно передати знання, цікаві особистості із власними досягненнями.

Підручники, які ми використовуємо для навчання, по-перше, оригінальні, по-друге, спрямовані на розвиток тих навичок, які необхідні студенту для досягнення конкретної мети. Наш комп'ютерний клас дозволяє працювати з навчальними дисками, практикувати складання тестів, дивитися фільми, а бібліотека художньої літератури задовольнить будь-який смак.

Філософія компанії полягає в тому, що успіхи студентів - це і наші успіхи, адже ми звикли працювати на результат (особливо він помітний, коли складають TOEFL iBT і отримують бажані бали), а найбільшими досягненнями вважаємо розроблені власні навчальні програми, фахову команду та вдячність наших студентів, яким ми допомогли наблизитися до своєї мрії.

Тож, не гайте час та інвестуйте у своє майбутнє!

Дізнайтесь більше про компанію "Ерідан-2002"

Повернутись до рубрики "Статті" поточного розділу

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.