Дистанційна освіта // Інформаційні статті щодо ДО // Як вибрати дистанційний ...

реєстрація

Зверніть увагу!

Як вибрати дистанційний курс?

Ось, що радить доктор Роберт Такер (Robert W. Tucker Ph.D), президент InterEd, Inc. (у минулому доктор Такер був Головним Віце-президентом Apollo Group/University of Phoenix - найбільшого в США університеті для працюючих дорослих):

Щоб вирішити, підходить для вас дистанційне навчання чи ні, запитаєте себе - чи організована Ви людина, яка здатна самостійно ставити та виконувати плани? Чи подобається Вам працювати, усамітнившись біля свого комп'ютера? Чи подобається Вам спілкування електронною поштою? Все це, втім, не означає, що Ви будете зовсім один на один з мережею: у Вас будуть тверді плани, встановлені вашим викладачем, і Ви обов'язково будете спілкуватися зі студентами свого класу. Проте, успішний віртуальний студент - це людина з високою самоорганізацією.

Вибір мережевої програми

Вибір онлайнової школи вкрай важливий для вашого успіху та задоволення. Коледжі та університети не дуже прагнуть перетворити себе в гарну вітрину. Щоб бути впевненим у правильності свого вибору, вам знадобиться опитати директорів програм (деканів тощо).

Пам'ятайте, що фізичне розташування коледжів та інститутів не має значення. Має значення пропонована програма, диплом або сертифікат.

Питання, які варто задати при зарахуванні на дистанційний курс

Задаючи питання директорові програм, скористайтеся тим технічним середовищем (наприклад, e-mail), яке Ви будете користуватися в процесі навчання.

  • Скільки студентів навчається по вашій програмі? Скільки студентів уже закінчило ваші курси? Як давно ви займаєтеся дистанційним навчанням? (95% пропонованих дистанційних програм тільки готуються випустити свого першого студента!)
  • Чи пропонуєте ви в даний момент повний необхідний (для одержання диплома) набір програм по мережі? Це дуже важливе запитання. Останнім часом багато навчальних закладів мають намір запропонувати повний курсовий набір програм по мережі, але далеко не всі виконують цей намір. Перевагу віддавайте тим, що пропонують повний набір, у протилежному випадку вам доведеться шукати школу, що довіряє школі, обраній Вами.
  • Чи зможу я одержати диплом по мережі або мені доведеться проходити ще й екстернат? Якщо так, то скільки?
  • Яка вартість дистанційного навчання у вас? Як це співвідноситься із платою за ваше звичайне навчання?
  • Наскільки тісно бере участь ваш інститут у дистанційному навчанні чи програма, якою я цікавлюся, є виключенням у вашій школі? Іншими словами, подібне запитання рівносильне питанню: який відсоток студентів вашого інституту навчається дистанційно.
  • Як ви забезпечуєте академічну якість та якість допоміжних служб у дистанційному класі? Який навчальний план? Як видаються та перевіряються завдання? Ці питання вкрай важливі, тому що мережеве оточення сильно відрізняється від традиційного, у класі. Багато шкіл не розуміють цієї різниці та будують процес мережного навчання за шаблоном традиційного, не розробляючи спеціальні навчальні плани і заняття.
  • Можна мені відвідати ваш віртуальний клас? Уважно огляньте наскільки добре настроєне програмне забезпечення та наскільки швидко працює система. Гарний віртуальний клас відрізняється швидкістю роботи та легкістю вашого входження в освітній процес.

Попередня сторінка розділу: Інформаційні статті щодо ДО

Увага! Ви можете обговорити матеріали цього розділу в форумі
або запропонувати власний матеріал для розміщення на сайті.