www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Стипендії DAAD: ERP-річні стипендії для...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Стипендії DAAD: ERP-річні стипендії для студентів-економістів
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення01.09.2005 - 20.11.2005
АдресаУкраїна, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ"
Телефони(44) 241-87-16
Факс(44) 241-76-69
Web-сторінкаhttp://kiev.daad.de/ukr/stip_erp.htm
E-майлdaadkiew@ntu-kpi.kiev.ua
Адреса оргкомітетуУкраїна, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ"

Мета:

Стипендії пропонують можливість іноземним студентам зі спеціальністю економіка навчатися протягом двох семестрів у державно визнаному німецькому ВНЗ. Стипендії призначені для відвідання лекцій, а не для написання випускних робіт. Обов`язковою є участь у практиці на фірмі.

Тривалість стипендії:

Стипендії надаються, як правило, у період з 15.09 до 31.07 на навчання в університеті м. Пассау. Подовження стипендії не можливе.

Розмір стипендії:

DAAD сплачує щомісячно стипендію у розмірі 615 євро. DAAD сплачує певну суму на проїзд. На початку стипендії сплачується одноразова допомога на навчання у розмірі 460 євро для екскурсій за фахом, відвідання конгресів, навчальних матеріалів та грошових зборів. DAAD сплачує для стипендіатів медичне страхування та, якщо необхідно, т.зв. “Pflegeversicherung“ за вирахуванням особистого внеску у розмірі 11 євро щомісяця. На період стипендії DAAD сплачує для стипендіатів також страхування від нещасних випадків та страхування від випадкових пошкоджень чужого майна. Залежно від програми німецького ВНЗ може бути надана стипендія для відвідання курсу підготовки до навчання у Федеративній Республіці Німеччина (не є мовним курсом).

За певних передумов може бути надана допомога на оренду житла. Програма ERP проводиться у спеціально обраних для цього ВНЗ Німеччини. Там для допомоги стипендіатам надається тьютор.

Складовою частиною програми ERP є обов´язкова практика у німецькій фірмі. Як правило, практика відбувається під час канікул між зимовим та літнім семестрами.

Вимоги до пошукачів:

Подавати заяву на стипендію DAAD ERP можуть висококваліфіковані студенти зі спеціальністю економіка, які на момент подачі документів навчаються на третьому курсі. Найважливішим критерієм при відборі є, поряд з попередніми досягненнями у навчанні, переконливе обгрунтування професійних та особистих мотивів щодо запланованого навчання у Німеччині. Крім того, кандидати мають добре або дуже добре володіти німецькою мовою. На початку стипендії вони мають бути в змозі відвідувати лекції та семінари німецькою мовою, усно та письмово висловлюватися на наукові теми. Вік пошукачів на початку стипендійної програми має не перевищувати 32 роки.

Увага! Документи мають бути подані у трьох наборах, кожен у вказаному порядку. Неповний набір документів для заяви не розглядається. Вимоги до документів Ви знайдете на сайті DAAD.

Організатори
Німецька служба академічних обмінів (DAAD)
Адреса: Україна, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ "КПІ"
Телефони: (44) 241-87-16
Факс: (44) 241-76-69
Web-сторінка: http://kiev.daad.de
E-майл: daadkiew@ntu-kpi.kiev.ua

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия