www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Конкурс "Кращий студент Києва"
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Конкурс "Кращий студент Києва"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення05.03.2011 - 20.03.2011
Телефони(063) 970-65-24, (099) 445-07-21, (063) 679-92-52
E-майлsergard@ukr.net

Останній день реєстрації:
комплексна номінація - 20 березня 2011 р.
спеціальна номінація - 25 березня 2011 р.

Мета конкурсу: виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

Номінації:
Комплексна номінація
- Кращий студент України
Спеціальні номінації
- Кращий студент-аналітик України
- Кращий студент-громадський діяч України
- Кращий студент-дизайнер України
- Кращий студент-медійник України
- Кращий студент-науковець України
- Кращий студент-програміст України
- Кращий студент-спортсмен України

Нагорода: річна Стипендія останнього президента УНР в екзилі Миколи Плав’юка (500 дол.)

Умови участі:
- реєстрація онлайн
- написати есе "Глобалізація і націоналізм - український вимір"

*Від кожного ВНЗ може бути лише один представник

Умови номінацій:

1. "Кращий студент України" (комплексна характеристика)
Може бути лише один студент від Вишу; велику роль грає рекомендація ОСС та інших студорганізацій навчального закладу. Учасники повинні:
- Мати середній бал успішності за останню сесію не нижче 4.0 бали (показуються заліковку на підготовчій репетиції заходу);
- Приймати активну участь у громадському житті вишу де навчається (міста, регіону, країни);
- Проявити себе у спеціальних конкурсах для оцінювання експертами (перелік конкурсів визначається).
- Бути комунікативними, моральними людьми з гнучким мисленням

Визначення переможця у номінації "Кращий студент України" проходить у вигляді культурно-масового заходу і має урочистий характер; здійснюється Журі. Перелік конкурсів надається.

2. Номінація "Кращий студент-аналітик України"
На оцінку експертної ради представляється аналітичний доробок конкурсанта (надруковані або розміщенні в інтернеті дослідження у галузях політики, економіки, політології, соціології, методів досліджень, філософії, культурології, мистецтвознавства, маркетингу, реклами). Критерії визначення переможця: ґрунтовність, новаторство, сміливість.

3. Номінація "Кращий студент-громадський діяч України"
Кожен із учасників конкурсу у даній номінації має надати інформацію про громадську діяльність протягом 2009/2010 навчального року із переліком, суттю та своєю роллю в проведенні проектів, із відповідними посиланнями на інтернет-видання (фото та/або друковані видання) та есе до 2 сторінок на визначену тему (Times New Roman, 12 шрифт).

4. Номінація "Кращий студент-дизайнер України"
На оцінку експертної ради представляється дизайнерська робота конкурсанта. Обов’язково мають розглядатися роботи у галузі "Графічний дизайн" (або інші електронні зображення виготовлених дизайнерських продуктів) та інформація щодо вже отриманих нагород за дизайнерські продукти, розроблені конкурсантом.

5. Номінація "Кращий студент-медійник України"
Кожен із учасників конкурсу у даній номінації має надати найкращу, на думку конкурсанта, друковану роботу, опубліковану в ЗМІ або відео-, аудіозаписи передач, що пройшли в ефірі, записані на компакт-дисках. Пропоновані на конкурс роботи повинні відображати студентське життя в найбільш значущих його проявах (активність, відпочинок, заходи, зустрічі, навчання тощо). Критерії оцінки: повнота змісту творчих робіт, оригінальність форм їх подачі, образність і відповідність нормам української або російської мови, відповідність матеріалів вимогам жанру, актуальність, об’єктивність, глибина розкриття теми.

В номінації також розглядаються конкурсанти, які будь-яким чином відносяться до виробництва медій або медія: редактора, ведучі, власники, менеджери, видавці. Критерії оцінки: популярність і креативність, оцінюється продукт і внесок у його створення.

6. Номінація "Кращий студент-науковець України"
Кожен із учасників конкурсу у даній номінації має: надати інформацію про наукові здобутки за минулий академічний рік: у письмовому вигляді вказати про участь у наукових конференціях, публікації, наукові доповіді та тематичні заходи, в яких брав участь конкурсант (при наявності нагород, відзнак, публікацій – додати копії таких документів до опису своєї наукової діяльності); надати власну наукову роботу або статтю на профільну для конкурсанта тематику, бажано таку, що спеціально готувалася для участі у наукових конференціях, публікацій тощо.

7. Номінація "Кращий студент-програміст України"
На оцінку експертної ради представляються програми для персональних комп’ютерів та мобільних телефонів конкурсанта у любій галузі програмування та Symbian та інформацію щодо вже отриманих нагород за програмні продукти розроблені конкурсантом. Критерії визначення переможця: якість, новаторство, можливість впровадження.

8. Номінація "Кращий студент-спортсмен України"
Кожен із учасників конкурсу у даній номінації має надати інформацію про спортивні здобутки за минулий академічний рік: копії дипломів, грамот, відзнак та інших нагород в області спорту, які можуть вплинути на прийняття рішення експертної ради.

Вимоги до есе: текст до 6000 знаків, Times New Roman , укр.мовою

Етапи проходження комплексної номінації:

1. Після реєстрації та обробки анкети, визначаються єдині кандидати на комплексну номінацію від ВНЗ в співпраці з ОСС, іншими студентськими організаціями ВНЗ.

2. Кандидати комплексної номінації запрошуються на репетицію очного турніру (репетиція відбудеться 24-31 березня; конкретна дата буде повідомлена), де вони вже повинні представити:
І конкурс: "Я - кращий!»"
Тривалість: до 3-х хвилин.
Зміст: відео-формат презентації "себе кращого в своєму виші".
Важливо: новизна та оригінальність підходу подання інформації, майстерність виконання.

ІІ конкурс: "Мій талант – кращий!"
Тривалість: до 3-х хвилин.
Зміст: демонстрація своїх індивідуальних творчих здібностей. Для виконання номеру можуть бути задіяні до 5-ти додаткових осіб.
Важливо: майстерність виконання, творчий та яскравий підхід, високий рівень підготовки.

ІІІ конкурс: "Мій feed back – кращий!"
Тривалість: до 5 хвилин.
Зміст: формат "питання-відповідь" учасникам.
Важливо: швидкість, оригінальність, гумор.

ІV конкурс: "Кращий день із мого студентського життя"
Тривалість: до 5-ти хвилин.
Зміст: у цікавій та оригінальний спосіб представити всі казуси та гумор студентського буття, творчий протест відносно проблем студентського буття та соціально-економічної, політичної ситуації в країні
Важливо: фантазія, гумор, оригінальність, доступність подання інформації.

V конкурс: "Кращий студент – соціально відповідальний студент!".
Тривалість: до 2-х хвилин.
Зміст: презентація змісту соціального проекту запропонованого конкурсантом та перших кроків, які були реалізовані до урочистої частини регіонального етапу.
Важливо: актуальність проблеми, результативність пропонованих заходів та реальність виконання проекту, висвітлення в ЗМІ.

Оцінювання не відбувається. Тільки учасники репетиції мають право представляти ВНЗ на очному етапі. Репетиція відбувається для психологічної та технічної підготовки учасників, та перевірки змісту номерів.

3. Перед репетицію обов’язково перевіряються заліковки учасників комплексної номінації.

4. Одразу після репетиції відбувається тур з журі у вигляді діалогу. Журі не виносить оцінок в той день, а лише знайомиться з учасниками, перевіряє їх творчі здібності.

5. Приблизно за тиждень відбувається очний етап конкурсу (закриття регіонального етапу), з запрошенням активних студентів та молоді м.Києва, почесних гостей, Журі.

6. Переможці по всім номінаціям стають відомі та відбувається їх відзначення на закритті регіонального конкурсу. Ці списки подаються до Всеукраїнського Комітету.

7. Регіональний оргкомітет сприяє переможцю комплексної номінації у впровадженні соціального інноваційного проекту для участі у Всеукраїнському Фіналі.

Контактні особи: Марта Кушик, Іван Ледчак
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия