www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Конкурс наукових робіт Фонду Арсенія Яценюка "Відкрий...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Конкурс наукових робіт Фонду Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" 2011
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення24.03.2011 - 02.05.2011
Телефони+380 (44) 235 95 68
E-майлmh@openukraine.org , ksf@openukraine.org

Останній день подачі матеріалів: 18:00 CET, 2 травня 2011 р.

В рамках Київського Безпекового Форуму, Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" оголошує конкурс наукових робіт серед молодих науковців (віком до 35 років) з прибережних країн Чорноморського регіону, а також всіх країн-членів ОЧЕС. Конкурс проводиться за підтримки Чорноморського трасту регіональної співпраці – проекту Фонду Маршалла (США).

Мета конкурсу: стимулювати регіональне співробітництво у дослідницькій сфері серед молодих науковців з Чорноморського регіону.

Нагороду отримають двоє науковців, які спільно підготують найбільш інноваційний та комплексний аналіз спільних безпекових проблем у Чорноморському регіоні, представляючи найбільш оригінальний підхід до їх вирішення.

Нагорода:
- двоє авторів, які представлять найкращу наукову роботу і яку обере Експертна рада, будуть нагороджені стипендією для участі в тематичному Міжнародному симпозіумі сусідства, який проходитиме 28 червня – 3 липня 2011 у Туреччині;

- три найкращі наукові роботи, відібрані Експертною радою, будуть опубліковані на сайті КБФ та розповсюджені через мережу КБФ, включаючи партнерські організації у всіх країнах Чорноморського регіону та відповідні міжнародні організації.

Тема: будь-яка тема, яка зачіпає сучасні проблеми безпеки Чорноморського регіону, які мають вагомий вплив на європейську та регіональну безпеку. Наукові праці повинні розкривати будь-яку з нижчезазначених тем:
1. Яким чином співіснують або доповнюють одне одного різні види безпеки – важка, м’яка ("розумна") безпека – в Чорноморському регіоні?
2. Маргіналізація Чорноморського регіону в контексті сучасних подій у Північній Африці: чи можливо підтримувати увагу до викликів безпеці в Чорноморському регіоні?
3. Яким чином співпраця на особистісному рівні посилить зусилля держав для подолання безпекових викликів Чорноморського регіону?
4. Інноваційні та ефективні стратегії забезпечення безпеки людини в ширшому Чорноморському регіоні.
5. Насильство та тероризм у ширшому Чорноморському регіоні: наслідки для регіональної та європейської безпеки.

Умови участі: конкурс відкрито для молодих дослідників (віком до 35 років) з країн-членів ОЧЕС (Албанія, Азербайджан, Вірменія, Болгарія, Грузія, Греція, Молдова, РФ, Сербія, Румунія, Україна, Туреччина). Подані наукові роботи повинні бути спільно підготовленими двома науковцями з різних країн та, головним чином, зосереджуватися на проблемах безпеки і викликах в Чорноморському регіоні, а також пропонувати шляхи їх вирішення. Вони повинні представляти найбільш новаторський аналіз спільних безпекових проблем в регіоні.

Вимоги до поданих наукових робіт:
- Наукові роботи повинні бути подані не пізніше кінцевого терміну подання у форматі Word. Кожній науковій роботі адміністратор конкурсу присвоїть ідентифікаційний номер. В тексті електронного листа вкажіть імена; організації, які Ви представляєте; контактну інформацію та тему наукової роботи. Імена дослідників не повинні вказуватися в тексті наукової роботи чи посиланнях.

- Обсяг наукових робіт включно з посиланнями та додатками не повинен перевищувати 6-8 друкованих сторінок (18000 символів, шрифт – Times New Roman або Arial). Основний текст повинен бути написаним через подвійний інтервал, а посилання та додатки – через один. Розмір шрифту для тексту та додатків – 12; розмір шрифту для посилань – 10 або 12. Посилання необхідно робити відповідно до правил, вказуючи їх на тій самій сторінці, замість прикінцевих.

- Наукові роботи повинні бути підготовлені двома науковцями; одна пара науковців може подати лише одну наукову роботу.

- Наукові роботи повинні бути підготовлені та подані англійською мовою.

Титульна сторінка: кожна подана наукова робота повинна мати титульну сторінку, яка повинна подаватися окремим документом та містити інформацію щодо: (i) теми наукової роботи; (ii) імен, організацій, адрес, номерів телефонів та електронних адрес дослідників, а також копії паспортів.

Роботи надсилаються електронною поштою у форматі MS Word.

Відбір переможців: Наукові роботи будуть оцінюватися на основі таких критеріїв як: оригінальність, актуальність, якість та креативний підхід до аналізу, знання проблем колективної безпеки у ширшому Чорноморському регіоні. Експертна рада з 9-ти визначних експертів у сфері Чорноморської безпеки обере три найкращі роботи. Переможців конкурсу буде повідомлено до 31 травня 2011 року, повідомлення про результати конкурсу також буде розіслано всім учасникам після 1 червня 2011 р.

Контактна особа: Марія Гелетій, програмний менеджеру Фонду "Відкрий Україну".
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия