www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // III семінар із серії "Податковий апдейт. Робота в...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

III семінар із серії "Податковий апдейт. Робота в умовах нового оподаткування": Взаємовідносини платника податків та органів податкової служби
РубрикаCемінари
Дата проведення06.04.2011

Дата проведення: 6 квітня 2011 р.

Початок: 18:00

Організатор: Бізнес-школа МІМ-Київ

Питання семінару:
- Особливості проведення перевірок органами податкової служби
- Оскарження і скасування актів про результати перевірки
- Врегулювання проблемних питань у взаємовідносинах з органами податкової служби

Спікери семінару:

Ірина Педь - Доцент кафедри бізнес-адміністрування, директор програми PMD "Управління фінансами" в МІМ-Київ. Експерт судово-економічної експертизи. Поєднує викладання з практичною діяльністю консультанта. Автор понад 80 публікацій з проблем оподаткування та фінансового ринку, в тому числі навчальних посібників: "Податки: економіко-правова характеристика", "Непрямі податки в податковій системі України", "Податкові і соціальні збори в податковій системі України".

Сергій Тюрін – адвокат, партнер адвокатського об’єднання "С.Т.Партнерс". Член Асоціації правників України. Сергія Тюріна неодноразово було зараховано до 100 рекомендованих юристів в Україні за підсумками юридичного довідника LexQuorum. Був визнаний одним з п’яти провідних юристів у сфері корпоративного права за версією англомовного довідника The Ukrainian Law Firms 2008.

Світлана Трофимчук – адвокат, партнер адвокатського об’єднання "С.Т.Партнерс". Є членом Ради Відділення АПУ у місті Києві з 2008 р., членом Асоціації адвокатів України та громадської організації "Українське юридичне товариство". Світлана Трофимчук є досвідченим фахівцем з кримінального права, зокрема в питаннях захисту інтересів у кримінальних справах зі злочинів у галузях економіки та управління. Пані Трофимчук також має значний досвід в юридичному супроводі фізичних та юридичних осіб під час податкових перевірок. Автор низки публікацій з питань проведення виїзних податкових перевірок, новел та колізій податкового законодавства, пом'якшення запобіжних заходів для обвинувачених у злочинах у сфері господарської діяльності, запобігання притягненню до кримінальної відповідальності та ін.

Довідка про захід:
Семінари серії "Податковий апдейт" проходять в рамках циклу "Alumni update" - поновлення знань випускників МІМ-Київ. Заходи присвячені темі змін в умовах оподаткування підприємств: зміни в ПДВ, оподаткуванні прибутку підприємств тощо. Учасники семінарів – слухачі та випускники МІМ-Київ різних років, а також ключові працівники їхніх компаній. Головний спікер та ідеолог семінарів – доктор економічних наук І.Педь. У семінарах також беруть участь інші спікери-викладачі бізнес-школи та запрошені експерти.

Вартість участі: для випускників та слухачів МІМу, а також для учасників попередніх семінарів циклу "Податковий апдейт" - 250 грн, для всіх інших - 300 грн.

Зареєструватися.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия