www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // V Конкурс на здобуття іменних стипендій юридичної...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

V Конкурс на здобуття іменних стипендій юридичної фірми "Астерс" для студентів юридичних спеціальностей ВНЗ м.Києва та Київської області
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення26.05.2011 - 16.10.2011
Web-сторінкаhttp://www.asterslaw.com
E-майлcompetition@asterslaw.com

Останній день подачі конкурсної роботи: 16 жовтня 2011 р.

Юридична фірма "Астерс" оголошує про V Конкурс на здобуття іменних стипендій для студентів-правників вищих навчальних закладів.

Мета: стимулювання творчої і професійної ініціативи студентів; заохочення до здійснення досліджень у сфері господарського права, а також правового регулювання податків і фінансів; відбір талановитих студентів для стажування у фірмі у вільний від навчання час з можливістю подальшого працевлаштування.

Переможці і нагороди: за результатами Конкурсу буде визначено 3 переможця, яким за присуджені перше, друге та третє місця надаватимуться відповідні щомісячні стипендії у розмірі:

І місце - 1500 гривень;
ІІ місце - 1000 гривень;
ІІІ місце - 500 гривень.

Вимоги до учасників:

- бути студентом ВНЗ м. Києва та Київської області за спеціальністю "Правознавство" або "Міжнародне право" за будь-якою формою навчання (очна, заочна, вечірня тощо).
Студент може взяти участь у Конкурсі незалежно від рівня академічної успішності, наявності рекомендацій деканату, вченої ради, кафедр, отримання державних або інших видів стипендій, заохочень, рівня доходів тощо.

- не допускаються студенти, які перебувають у трудових відносинах із Фірмою.

- студенти, які перебувають у родинних стосунках зі співробітниками Фірми (син/дочка, брат/сестра, чоловік/дружина, двоюрідний брат/двоюрідна сестра, племінник/племінниця), можуть приймати участь у Конкурсі, але вони підлягають оцінюванню окремо від інших учасників Конкурсу. Результати їх оцінювання не враховуються при визначенні учасників другого туру Конкурсу, а також при визначенні Студентів-переможців Конкурсу.

- учасниками можуть бути студенти, які приймали участь у попередніх конкурсах на здобуття Стипендій Фірми, за виключенням тих, які пройшли стажування у Фірмі.

Умови конкурсу:

Конкурс складається з 2 турів: заочного та очного.

Перший (заочний) тур полягає у самостійному вирішенні студентами конкурсних завдань з правового регулювання корпоративного управління і фінансів. Завдання розроблені партнерами та юристами фірми "Астерс" на основі реальних справ, які веде фірма. Конкурсні роботи надсилаються на електронну скриньку.

Конкурсні роботи студентів розглядаються та оцінюються Стипендіальною комісією за бальною системою. За результатами першого туру Конкурсу Стипендіальна комісія визначає 10 переможців, які запрошуються для участі у другому турі.

Другий (очний) тур Конкурсу складається з кількох завдань та відбувається за особистої присутності студентів - переможців першого туру. Переможці Конкурсу визначаються за результатами другого туру.

Детальніше з положеннями про Конкурс та умовами участі можна ознайомитися на веб-сайті юридичної фірми "Астерс".
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия