www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Всеукраїнський конкурс-змагання з європейської...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Всеукраїнський конкурс-змагання з європейської інтеграції "Europa Nostra"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення30.11.2011
Телефони(62) 385-98-39, (62) 345-77-90
Web-сторінкаhttp://www.europanostra.info
E-майлdebate@cent.dn.ua
Адреса оргкомітетуДонецький молодіжний дебатний центр, проспект Ілліча, 79/31, м. Донецьк, 83003, Україна

Терміни проведення конкурсу:

1 вересня - 30 листопада 2011 р. - Реєстрація команд.

5 днів протягом першого-другого тижня грудня 2011 р. - Перший (регіональний) етап: Інтернет-тест.

На наступний день після завершення першого (регіонального) етапу змагання - Оголошення переможців в кожній області та АР Крим.

Лютий-березень 2012 р. - Другий (національний) етап.

Весна 2012 р. (точний термін буде узгоджений з переможцями конгкурсу) - Навчальний візит до країни Європейського Союзу.

Організатор: Донецький молодіжний Дебатний центр.

Мета змагання:
- підвищення рівня обізнаності молодих українців про Європу, співпрацю між Україною та Європейським Союзом в цілому, про програми ЄС, якими можуть скористатись молоді Українці;
- мотивування молодого покоління до участі в європейських молодіжних та освітніх програмах креативним та розважальним способом.

Учасниками змагання можуть стати: школярі 8-11-х класів загальноосвітніх шкіл віком від 14 років.
Кількість команд від однієї школи/ класу не обмежена.

Порядок проведення змагання. Змагання відбуватиметься в два етапи.

Перший етап. Регіональний.

На цьому етапі формуються шкільні команди та здійснюється реєстрація для участі у змаганні.

Команди складаються з 3 (трьох) учнів та одного повнолітнього опікуна, який бере на себе відповідальність за супроводження учнів до участі у фінальному етапі змагання, в разі перемоги команди в першому етапі змагання та супроводження до Бельгії в разі перемоги у змаганні.

Кількість команд від однієї школи/класу – не обмежна. У кожної команди має бути окремий опікун. Після формування команди необхідно здійснити її реєстрацію на офіційному сайті організатора (www.europanostra.info) в розділі "Реєстрація". Реєстрація відкрита до 30 листопада 2011 р.

Увага! Логіном команди система призначить e-mail першого члена/ капітана команди.
Після закінчення реєстрації на сайті на електронну адресу капітана прийде лист з вимогою підтвердити реєстрацію.
Для підтвердження необхідно клікнути на гіперпосиланні в тексті листа. Після цього система завершить реєстрацію команди і надішле на e-mail капітана пароль для доступу.

Велике прохання: використовуйте для реєстрації дійсний е-mail.

Після здійснення реєстрації команда отримає доступ до тренувальних сторінок сайту, на яких учні зможуть навчитись користуватись системою перед змаганням. Доступ до навчальної фази буде закрито за 2 дні до початку змагання.

Увага! Для тренування будуть відкриті 100 тестових питань. Після подання відповідей на питання команда завершає тренувальний етап та не може повернутись до запитань, на які подано відповідь. Тому потрібно проходити тренування всією командою.

Змагання відбуватиметься протягом 5 днів в перший-другий тиждень грудня 2011 р. Для кожної області буде визначено конкретну дату та час змагання. Час виконання тесту – 60 хвилин з моменту входження в систему. Під час змагання система міститиме як мінімум 300 тестових питань, які надаватимуться учасникам у випадковому порядку. Відповіді на питання подаються всією командою (потрібен 1 комп'ютер з доступом в Інтернет).

Якщо дві або більше команд в одній області наберуть однакову кількість балів, їм буде про це повідомлено і буде запропоновано взяти участь у додатковому раунді, який відбудеться після завершення тестування у всіх областях.

В кожній області визначатиметься одна команда-переможець, яка набере найбільшу кількість балів.

15 команд з найвищим рейтингом, з 15 різних областей, будуть запрошено до участі у наступному етапі змагання.

Кожна команда, яка брала участь у змаганні, матиме змогу отримати доступ до питань, на які було подано відповідь після завершення першого етапу. Система покаже відповідь команди та правильну відповідь.

Питання матимуть по одній та по декілька правильних відповідей. За подання правильної відповіді на питання, яке має одну правильну відповідь, система нараховуватиме бали та не зніматиме бали за подання неправильної відповіді. За подання кожної правильної відповіді на питання, яке має декілька правильних відповідей система нараховуватиме бали та зніматиме бали за кожну неправильну відповідь.

Результати першого (регіонального) раунду будуть доступні широкій громадськості.

Повідомлятиметься: команда переможець в кожній області та кількість балів, які набрала команда.
Членам команд, які переможуть у першому раунді, буде потрібно надати документи на посвідчення особи (копію учнівського білету, свідоцтва про народження, паспорту), а також довідку від адміністрації школи, що ці учні дійсно є учнями цієї школи).

Якщо команда, яка виграє перший раунд змагання, і її члени не можуть надати необхідні документи або якщо інформація, надана під час реєстрації, відрізнятиметься від документальних даних, команду буде дискваліфіковано і переможцем ставатиме наступна команда, яка набере найбільшу кількість балів в данній області.

Другий етап. Національний.

Другий етап змагання відбуватиметься в лютому 2012 р. протягом двох днів.

На цьому етапі командам-учасницям пропонуватиметься презентувати одну з країн ЄС та взяти участь в політичних дебатах, під час яких презентувати молодіжний проект, спрямований на покращення відносин між ЄС та Україною.

Презентації не можуть бути суто мультимедійними. Мультимедійні презентації можуть використовуватись лише як елемент загальної презентації. Всі учасники команди мають бути залучені до підготовки та демонстрації презентації.

Основним параметром оцінювання буде інноваційність та творчий підхід до створення презентації. Під інноваційністю слід розуміти не лише форми подачі інформації, а й сучасність інформації про країну, максимально позбавлену стереотипності.

Максимальний час презентації – 15 хвилин.

Політичні дебати складатимуться з презентації молодіжного проекту, спрямованого на покращення відносин між Україною та ЄС (10 хвилин) та перехресних запитань (5 хвилин).
Основними параметрами оцінювання будуть реалізм виконання проекту, логічність, співвідношення з реальною ситуацією, презентаційні навички, відсутність або наявність протиріч.
Презентувати проект може один представник команди, проте участь у перехресному опитуванні можуть брати всі члени команди.

Переможців визначатиме незалежне журі.

Заключний раунд змагання буде відкритим для присутності громадськості та ЗМІ.

Умови проведення змагання.

Змагання проводиться у 24 областях України та АР Крим.

Участь у змаганні можуть брати команди, які складаються з трьох старшокласників та одного вчителя або повнолітньої особи (опікуна), яка могла би взяти на себе відповідальність за підготовку учнів до змагання, супроводження для участі у фінальному етапі, в разі перемоги команди в першому етапі змагання та супроводження у навчальному візиті до Бельгії, в разі перемоги команди в змаганні.

Старшокласники, члени команди, повинні навчатись в одній школі, але можуть бути учнями різних класів.

Організатори покривають дорожні витрати командам для участі у другому етапі змагання (не дорожче вартості квитка класу купе), вартість проживання та харчування, страхування учасників на період подорожі та проведення змагання. Витрати, пов’язані з участю у навчальному візиті до Бельгії переможців змагання (4 особи), вартість віз, страховки, міжнародного перельоту економ класом, проживання в готелі/ хостелі, харчування - також покриваються організатором. У навчальному візиті разом з учнями бере участь опікун, зареєстрований до участі у змаганні.

Контактні особи (координатори проекту): Андрій Донець, Валентина Дьомкіна.

Нагородження учасників.

Нагородження переможців відбудеться відразу після завершення другого етапу змагання.

Команда переможець отримає право на "Європейські канікули" - здійснення навчального візиту до однієї з країн ЄС (орієнтовно, Бельгії).

Команди, які посядуть 2-ге та 3-тє місце, отримають призи.

Організатори не несуть відповідальності і не надають підтримки під час процедури оформлення закордонних паспортів
та документів, необхідних для здійснення закордонних подорожей для неповнолітніх. Відповідальність під час здійснення закордонного навчального візиту за неповнолітніх членів команди несе опікун.

Організатори надають підтримку у процедурі отримання віз для здійснення подорожі та організовують візит, включаючи міжнародну подорож, проживання та харчування в країні ЄС, реалізацію програми перебування в країні ЄС.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия