www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Щорічна міжнародна інтернет-конференція студентів та...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Щорічна міжнародна інтернет-конференція студентів та молодих вчених "Стратегії інноваційного розвитку економіки України: проблеми, перспективи, ефективність"
РубрикаКонференції
Дата проведення01.12.2011
Web-сторінкаhttp://hpi.kh.ua/forum
E-майлhpikonf.orgkomitet@gmail.com

Дата проведення конференції: 7 грудня 2011 р.

Останній день подачі матеріалів: 1 грудня 2011 р.

Організатори:
Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України
Економічний факультет Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут"
Рада молодих вчених економічного факультету

До участі запрошуються: студенти та молоді вчені з України, Австрії, Швеції, Німеччини, Угорщини, Росії.

Важливі дати конференції:

5-6 грудня 2011 р. - можливість звернутися із запитанням на форумі до авторів тез.
6 грудня 2011 р. - підготовка до відповіді - для авторів.
7 грудня 2011 р. з 10:00 до 19:00 - можливість обговорення в онлайн режимі тез доповідей у відповідних розділах форуму.

Робочі напрямки:
1. Менеджмент підприємств та управління персоналом.
2. Економіка підприємства та маркетинг.
3. Інноваційні технології обліку, аналізу та аудиту в економічній діяльності.
4. Управління інноваційними та інвестиційними процесами.
5. Правове забезпечення виробничо-підприємницької діяльності та правова охорона об'єктів інтелектуальної власності.
6. Управлінські та фінансові аспекти міжнародної конкурентоспроможності продукції та підприємств, соціальні процеси на підприємстві.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

За результатами роботи конференції планується випуск друкованої збірки тез доповідей та програми конференції (після проведення у режимі інтернет). Тези будуть надіслані на адресу, зазначену учасником.

Приїзд та особиста участь у конференції не передбачаються.

Пропонується обговорення результатів в онлайн режимі (через сайт та форум конференції).

Організаційний внесок:
А) вартість публікації 2-х сторінок тез - 75 грн.;
Б) вартість кожної додаткової сторінки тез (понад 2-х зазначених) - 25 грн.;
В) вартість кожної додаткової збірки тез - 25 грн.;
Г) вартість програми конференції - 10 грн. (за 1 екземпляр);
Д) вартість пересилки матеріалів поштою України - 10 грн. (1 екземпляр збірки тез та 1 програма конференції).

Банківські реквізити:
Одержувач: Україна, 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21
ОО "Асоціація випускників НТУ "ХПІ"
р/р 26004824545190 - в українських гривнях, російських рублях, євро, долларах США.
Банк одержувача: Харківський обласний філіал ПАТ "Укрсоцбанк"
МФО 351016
Ідентифікаційний код 26450114
Призначення платежу: П.І.Б. учасника, оргвнесок за участь у конференції "Стратегії інноваційного розвитку економіки України: проблеми, перспективи, ефективність".

Увага!
1. П.І.Б. платника внеску за участь та учасника, від якого надійшли матеріали, повинні співпадати.
2. Оргкомітет не несе відповідальності за якість доставки матеріалів Укрпоштою та правильність заповнення реквізитів учасниками.

Умови участі передбачають, що на адресу електронної скриньки оргкомітету необхідно надіслати:
1. Заявку на участь. Зразок оформлення заявки можна знайти на сайті форуму конференції www.hpi.kh.ua/forum в розділі "Рада молодих вчених, Конференції СМУ, Щорічна інтернет-конференція, 2011 р.".
2. Тези (від 2-х сторінок), оформлені у відповідності до запропонованих вимог (подаються і також можна знайти на сайті форуму).
3. Авторську довідку (П.І.Б., установа, вчений ступінь, адреса, телефон, e-mail) за зазначеною формою (на сайті форуму).
4. Копію квитанції про оплату оргвнеску.

На підтвердження факту прийняття документів як учасника конференції Вам буде надіслано відповідне повідомлення - підтвердження реєстрації. Якщо такого підтвердження не буде до 1 грудня 2011 р., то Ви повинні невідкладно повідомити про це в оргкомітет.

Вимоги до оформлення тез доповідей:

1. Тези повинні бути виконані в редакторі Microsoft Word шрифтом Times New Roman без нумерації сторінок. Переноси допускаються лише автоматичні. У назві тез переноси не допускаються.

2. Розмір паперу: А4 210 х 297 мм. Орієнтація - книжкова. Поля верхнє й нижнє по 2 см; ліве 2,5 см, праве 1,5 см. Міжстроковий інтервал по всіх тезах – полуторний, шрифт – 14 пт, звичайний (допускаються виділення жирним і курсивом). Бажано, щоб остання сторінка була заповнена не менш ніж на 80%. Кількість сторінок для тез – не менше 2-х.

3. Інформація про авторів. Кількість авторів повинна бути не більше 3-х. Відступ - 0,75 см. Вирівнювання - по лівому краю. Ініціали й прізвища набираються заголовними буквами; шрифт - курсив напівжирний (спочатку ініціали, а потім прізвище). Слідом за прізвищем через кому вказується вчений ступінь (канд. екон. наук, д-р. екон. наук), посада (аспірант, магістрант, студент); допускається також вказівка відомостей про організацію, у якій працює автор, (шрифт – звичайний, без виділення).

4. Назва тез друкується великими буквами через один порожній рядок після інформації про авторів; шрифт - звичайний, напівжирний, розмір – 14 пт, відступ - 0,75 см. Вирівнювання - по лівому краю.

5. Основний текст починається через один порожній рядок після назви тез. Розмір шрифту - 14 пт. Новий рядок (відступ) - 1,25 см. Вирівнювання по ширині. Посилання в тексті на рисунки, таблиці, формули, літературу мають вигляд: див. рис.1; у табл. 2; в (3); в [14, 16] (посилання на рисунки й таблиці по тексту повинні бути безпосередньо перед ними).

6. Перед заголовком пропускається один порожній рядок (перед підзаголовками пропуск не потрібний).

7. Формули створюються у вигляді об'єктів редактором формул і центруються; нумерація (якщо необхідно) ставиться праворуч у дужках; вирівнюється по правому краю. Невеликі формули можна розміщувати не в окремому рядку, а в самому тексті. Не рекомендується використовувати в редакторі формул російські літери. Шрифт - Times New Roman і Symbol, розмір - 14 пт.

8. Рисунки повинні бути оформлені як окремий об'єкт у тексті, розташування поверх тексту не допускається. Всі елементи рисунка, включаючи надписи, повинні бути згруповані. Рекомендується використовувати чорно-білу палітру, якість відтворення рисунків кольорової палітри не гарантується. Якщо рисунків небагато, то вони нумеруються: Рис. 1., Рис. 2. і т.д. Підпис під рисунком - центрується, розмір шрифту - 14 пт, символи на рисунках повинні бути близькі по розміру до основного тексту.

9. Таблиця відокремлюється від тексту зверху й знизу порожнім рядком; використовується шрифт – 14 пт. При наявності декількох таблиць вони нумеруються. Номер таблиці й напис оформляти у вигляді складової частини таблиці без сітки. Номер має вигляд: Таблиця 1 - назва (вирівнювання по лівому краю з відступом 1,25 см).

10. Через один порожній рядок після основного тексту тез друкується список літератури (якщо список літератури є необхідним, та на нього є посилання). Розмір шрифту - 10 пт. Без нового рядка. Вирівнювання по широті. Список літератури починається з набраних напівжирним шрифтом слів "Список літератури", слідом за якими ставиться двокрапка. Сам список літератури набирається суцільним текстом з виділенням прізвищ і ініціалів авторів курсивом, номер позиції виділяється жирним шрифтом. Не допускається відрив номера позиції в списку літератури й ініціалів від прізвища автора.

11. Файли "заявка", "тези", "авторська довідка" повинні мати таке розширення: *.doc, *.rtf, а копія чеку про оплату – з розширенням *.jpeg, а в назві - міститься прізвище першого автора, набране латиницею (наприклад: zayvka_Popov.doc, tezisi_Popov.doc, avtorskay_dovidka_Popov.doc, kvitansiy_ob_oplate_Popov.jpeg)
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия