www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // ХIV Міжнародний фотоконкурс "День-2012"
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ХIV Міжнародний фотоконкурс "День-2012"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення09.08.2012 - 10.09.2012
Телефони(44) 303-96-21
Адреса оргкомітетупр-т Перемоги, 121Д,м. Київ, Україна, із поміткою, 03115, "Фотоконкурс "День-2012"

Останній день реєстрації: 10 вересня 2012 року

Організатори:
Газета "День"

Про конкурс:
Цей конкурс є одним з найбільш масштабних соціально-культурних проектів «Дня», що проводиться щорічно, починаючи з 1998 року. Його мета - показати українське життя, яким воно є. Адже для справжніх майстрів фотографії немає нічого цікавішого в світі, ніж люди, їхні почуття й характери.

Умови участі:
До участі у фотоконкурсі запрошуються професійны фотографи, аматори, діти до 18 років.

Приймаються чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості розміром 30х40 см, максимальна кількість від одного учасника - 10 робіт.

До знімків потрібно додати:
- Контактні дані учасника:
- П.І.Б., адреса, телефон, приблизна дата, коли була зроблена фотографія. (Уся інформація, окрім адреси, має бути написана на зворотньому боці кожної фотографії, яку автор надсилає на Фотоконкурс).
- Електронний варіант фотороботи, записаний на цифровий інформаційний носій (CD або DVD) у форматі JPEG.
- Копії паспорта (першу, другу, третю, четверту сторінки та сторінки із зазначенням місця реєстрації) та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.
Участь у конкурсі - безкоштовна!!!
Учасники фотоконкурсу своєюучастюу конкурсі стверджують та гарантують,що вони є авторами надісланих робіт, мають авторські права на роботи, які беруть участь у фотоконкурсі, не передавали авторських прав іншим особам, крім організаторів конкурсу, та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.

Автори світлин, на яких зображено дітей, повинні мати дозвіл від батьків дитини на демонстрацію цього фото. Якщо надіслані світлини із зображенням дітей не мають дозволу батьків чи їхньої контактної інформації, такі роботи не будуть розглядати й вони не братимуть участі у конкурсі.

У разі виявлення неправдивості наведеної вище інформації про авторські права та недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язані відшкодувати організаторам всі можливі збитки, в тому числі-втрачену вигоду.

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуватимуться та не повертатимуться.

Надсилаючи роботи для участі уфотоконкурсі, автори погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне долучення їхніх імен і прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів, щоб популяризувати фотоконкурс.

Журі конкурсу має право визначати переможців, встановлювати їм нагороди, премії, зокрема й моральне заохочення шляхом публікації фотографій у газеті «День» та в її інтернет-версії із зазначенням авторства та виплатою гонорару, а також використовувати світлини іншим чином, зазначеним в умовах фотоконкурсу.

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метоюпопуляризації проекту та в інших акціях газети із зазначенням авторства.

Обов’язкова умова отримання призів - особиста присутність переможців на урочистій церемонії нагородження у жовтні 2012 р.

Переможці та призери фотоконкурсу мають самостійно сплатити обов’язкові податки та збори згідно із чинним законодавством України; відповідають за достовірність наданої ними інформації та документів для нарахування податків та зборів.

Обов’язкова умова отримання призів - особиста присутність переможців на урочистій церемонії нагородження у жовтні 2012 р.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия