www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // ІІІ Міжнародна науково-практична веб-конференція...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ІІІ Міжнародна науково-практична веб-конференція "Комп'ютерні науки для інформаційного суспільства"
РубрикаКонференції
Дата проведення22.11.2012
Телефони(642) 47-14-44
E-майлinfo@fcs.it-club.lg.ua
Адреса оргкомітетуКафедра системної інженерії, СНУ ім. В. Даля, вул. Тухачевського, 11 (12-й корпус), м. Луганськ, 91050

Дата проведення: 12-13 грудня 2012 року

Останній день подання матеріалів: 22 листопада 2012 року

Організатор:
Міністерство освіти і науки України
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Університет інформаційних технологій та менеджменту, м. Жешув (Польща)

Тематичні напрямки:
Секція 1. Комп'ютерні науки. Інформаційні системи в управлінні підприємствами та установами. Високопродуктивні обчислення, операційні системи та мережі, телекомунікаційні технології. Проектування баз даних і знань. Захист інформації в комп'ютерних системах.

Секція 2. Системна інженерія. Оптимальне і адаптивне управління складними об'єктами в умовах невизначеності. Оптимізація ІТ-інфраструктури, віртуалізація, хмарні обчислення. Експертні системи управління та інтелектуальні системи. Проблемно-орієнтовані комплекси і середовища комп'ютерного моделювання. Розробка і впровадження інформаційно-аналітичних систем. Засоби обробки і візуалізації даних.

Секція 3. Автоматизація і комп'ютерно-інтегровані технології. Автоматизоване та автоматичне управління в технічних системах. Технічні та програмні засоби автоматизації і автоматики. Діагностика технічного стану об'єктів автоматизації. Засоби вимірювання технологічних параметрів. Нейромережеве адаптивне управління, моделювання і ідентифікація об'єктів. Сучасна мікропроцесорна техніка, програмовані контролери, вбудовані системи. Проблеми автоматизації управління підприємствами та організаціями.

Секція 4. Сучасні веб-технології, дизайн та мультимедіа. Програмування та інтерактивний контент для Інтернет. Технології для електронних мультимедійних видань. Інформаційне та організаційне забезпечення систем дистанційного навчання. Використання веб-технологій в маркетингу та комерційній діяльності. Системи онлайн взаємодії.

Секція 5. Комп'ютерні технології на промисловому та міському транспорті. Інформаційні технології в логістиці. Моделі і моделювання транспортних процесів і систем. Інформаційно-управляюче забезпечення транспортних процесів. Електронні технології інформаційного забезпечення транспортно-логістичних центрів.

Секція 6. Актуальні дискусійні питання управління Інтернетом.
Проблеми формування особистості в інформаційному суспільстві. Свобода і недоторканність приватного життя в сервіс-орієнтованих архітектурах: поведінковий таргетінг, пошукові системи і соціальні мережі. Права інтелектуальної власності в цифровому оточенні. Електронний уряд. Цензура і свобода слова в Інтернет. Персоналізація і проблеми етики в Інтернет. Саморегулювання Інтернету, wiki-спільнота та Web 2.0. Онлайн взаємодія, цифрова грамотність, електронні навички і анонімність.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Умови участі:
Тези необхідно надсилати до оргкомітету електронною поштою у вигляді документу Microsoft Word. Електронний лист має містити зворотну електронну адресу автора, файл ПІБ.doc з тезами (згідно шаблону), файл ПІБ.xls із заявкою (шаблон на офіційному сайті конференції http://fcs.it-club.lg.ua/images/doc2012/cs2012-sample-application.xls), а також копію квитанції про оплату. В темі електронного листа обов'язково вказати текст "Конференція CS 2012" або російською "Конференция CS 2012" або англійською "Conference CS 2012".

Організаційний внесок: 80 грн.

Вимоги до оформлення матеріалів:
Автори повинні дотримуватися законодавчих вимог з опублікування матеріалів у відкритому друці, але не обов'язково подання актів експертизи.
До початку конференції матеріали, відібрані організаційним комітетом (задовольняють вимогам конференції), будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції (з номером реєстрації ISBN) і видані учасникам під час проведення або надіслані поштою.
Тези повинні містити наступні елементи: постановка проблеми (задачі), її зв'язок з важливими завданнями, аналіз останніх досліджень і публікацій з проблеми, виділення невирішених її частин, формування цілей, викладання основного матеріалу дослідження, список літератури (відповідність вимогам, вказаним в постанові ВАК України від 15.01.2003 № 7-05/1).

За результатами конференції найкращі доповіді та матеріали будуть рекомендовані до друку у науковому виданні "Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля" (свідоцтво КВ № 15607-4079 ПР від 18.08.2009). Автори отримають на електронну адресу запрошення надати статті, оформлені згідно вимогам.

1. Обсяг публікації - від однієї до трьох сторінок формату А5 (14,8 см. х 21 см.); міжстроковий інтервал 1; шрифт Tahoma № 8; інтервал перед абзацом - 2 пт.; всі поля 20 мм. Шаблон тез необхідно завантажити з сайту http://fcs.it-club.lg.ua/images/doc2012/cs2012-ready-paper-template-en-ru.doc

2. Спочатку вказується назва тез великими літерами, далі у правій половині аркуша розміщуються прізвища та ініціали авторів. Нижче вказується прізвище наукового керівника, якщо є. Нижче назва установи (Навчальний заклад, ел. пошта), далі назви установ співавторів і наукового керівника, якщо вони відрізняються. Далі розмістити анотацію, ключові слова і текст тез. Бажано використовувати полутонові рисунки.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия