www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Стипендіальна програма "Justice Initiative Fellows...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Стипендіальна програма "Justice Initiative Fellows Program" 2013-2015 рр.
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення24.01.2013
Телефони+361 327-32-05
E-майлjeneia@ceu.hu
Адреса оргкомітетуAndrea Jenei Department Coordinator, Legal Studies Department, Central European University, Nador u. 9, Budapest 1051

Останній день реєстрації: 24 січня 2013 року

Організатори:
"Open Society Justice Initiative" разом з Центрально-європейським університетом (ЦЄУ).

Про програму:
Метою програми є підтримка та подальший розвиток спільноти правників та активістів, які займаються проблемою захисту прав людини у міжнародних масштабах. Програма розрахована на два роки і включає навчання в університеті та здобуття практичного досвіду роботи.

Протягом першого року програми учасники опановуватимуть навчальну програму на відділенні правових наук ЦЄУ ("магістр гуманітарних наук" або ж "магістр права", в залежності від їхнього ступеня бакалавра) та стажуватимуться у передових європейських організаціях із захисту прав людини. Учасники отримуватимуть стипендію, що повністю покриває навчання у ЦЄУ (full scholarship).

Протягом другого року програми учасники займатимуться діяльністю із захисту прав людини на неприбутковій основі у неурядових організаціях, що їх направили. Їхня робота може варіюватись від надання юридичних послуг, участі у судових справах з питань захисту прав людини до проведення тренінгів та здійснення інформаційної діяльності. Заробітна плата для стипендіатів виплачуватиметься організацією "Justice Initiative" у формі грантів для НУО, що їх направили. Її розмір залежатиме від практики прийнятої в конкретній організації, а також від місцевих розмірів окладу.

У 2013 році 8 учасників буде нагороджено стипендією від "Justice Initiative".

Кваліфікаційні вимоги:
1. Заявки приймаються з наступних регіонів: Центральна та Східна Європа, пострадянські країни, Африка, Азія, Близький Схід, Центральна/Південна Америка.
2. Заявники повинні висуватися національними неурядовими організаціями із захисту прав людини. Критеріями для відбору є також досвід заявника, здатність зробити внесок у захист та забезпечення прав людини, а також відповідність ролі, яку прагне виконувати заявник у неурядовій організації, цілям програми.
3. Заявник повинен продемонструвати відданість справі захисту прав людини, мати ступінь бакалавра і володіти англійською мовою на високому рівні.

Заявка подається в електронному вигляді за посиланням http://www.ceu.hu/admissions/apply.

До заявки додаються такі документи:
1. Лист від неурядової організації, де описано причини висунення заявника, очікування організації від проекту, документальне зобов’язання працевлаштувати заявника принаймні на рік після його повернення з 12-місячної навчальної програми в Угорщині. У листі потрібно також вказати розмір місячної ставки у доларах США (включаючи податки), яка буде запропонована заявнику організацією, якщо він буде відібраний для проходження програми (заробітну плату для учасника організація отримуватиме від "Justice Initiative" у формі гранту). Остаточна сума визначатиметься "Justice Initiative".
2. Підтвердження рівня знання англійської мови: для заявників з пострадянських країн та Центральної і Східної Європи тести на знання мови проводитимуться місцевими координаторами "Soros Foundation/Open Society Institute" (перелік місць проведення тестів тут). Дані щодо тесту TOEFL, який проводиться централізовано, тут). Кандидати, що проживають у інших регіонах, повинні надати офіційні дані про свій бал (для детальнішої інформації зверніться сюди).
3. Заява щодо мети навчання за стипендіальною програмою "Justice Initiative" (statement of purpose).
4. Пропозиція проектних заходів, над якими заявник планує працювати з неурядовою організацією, яка його направляє, під час другого року програми.

Усі заявники повинні відповідати загальним вступним вимогам ЦЄУ, а також вимогам відділення юридичних наук ЦЄУ.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия