www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // IX Міжнародна олімпіада з основ наук
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

IX Міжнародна олімпіада з основ наук
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення29.11.2012 - 12.12.2012
Телефони(44) 423-72-30
Web-сторінкаhttp://www.urfodu.ru/
E-майлinterolimpua@gmail.com

Дедлайн: 12 грудня 2012 року

Про олімпіаду:
Змагання з кожної дисципліни проходить на честь сучасних визначних особистостей. У цьому навчальному році серед них: королева Єлизавета II, лауреати Нобелевської премії біохімік Ада Іонат і фізик Костянтин Новосьолов, а також український поет, Герой України Борис Олійник, Заслужений журналіст України, Лауреат премії ім. Івана Франка Олександр Пономарів, відомий учений, історик, лауреат премії Союзу журналістів України Володимир Сергійчук.

Унікальність Олімпіади полягає в тому, що учасником змагань може стати кожен школяр, незалежно від його загальної успішності. Попередній відбір відсутній. Завдання для Олімпіади розробляються інтернаціональною командою висококваліфікованих спеціалістів різних галузей знань.

Змагання проходять у два етапи. Перший етап для учнів початкової школи відбудеться з 17 по 31 грудня 2012 року, фінальний - з 11 по 23 березня 2012 року. Учні середніх та старших класів перший етап проходитимуть з 21 січня по 22 лютого 2012 року, фінальний - 19-20 квітня 2012 року.

Країни, що приймають участь в Олімпіаді:
- Білорусь
- Болгарія
- Німеччина
- Казахстан
- Польща
- Російська Федерація
- Таджикистан
- Туреччина
- Україна
- Чехія

Олімпіада проводиться з таких предметів: математика, інформатика, фізика, географія, біологія, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова і має двоєдину - змагальну і просвітницьку - спрямованість. Олімпіадні задачі складаються на основі примірних основних загальноосвітніх програм та перекладаються англійською мову і мовами країн-учасниць: болгарська, німецька, польська, таджицький, турецька, українська, чеська.

Відбіркові етапи у всіх країнах-учасницях проекту проводяться дистанційно на місцях постійного навчання учасників (у школах). Адміністрація школи на добровільній основі знайомить педагогічний колектив, учнів та батьків з умовами проведення відбіркового етапу Олімпіади. Школа, не порушуючи навчального плану, має право самостійно розподіляти дні і час проведення Олімпіади по паралелях або предметів протягом зазначеного строку. На вибір пропонуються електронний (комп'ютерний) і комбінований (комп'ютерно-паперовий) варіанти тестування.

Фінальний етап проводиться всередині країн-учасниць і на закордонних майданчиках тільки в очній формі. Усередині країн місцем проведення фінального етапу є опорні пункти (опорні школи, вузи), які визначають НОК. Зарубіжні майданчики визначаються Рішенням Міжнародного Оргкомітету.

При електронній формі проведення Олімпіади учасники вирішують конкурсні завдання на комп'ютерах, використовуючи Електронний Тестовий Комплекс (ЕТК). При комбінованій формі проведення Олімпіади учасники виконують роботи в класі на папері і вписують відповіді у спеціальну форму. Після проведення Олімпіади учитель збирає роботи учнів і вносить їх у комп'ютер, використовуючи ЕТК. Школа, виходячи зі своїх технічних можливостей, сама вибирає варіант тестування.

Умови участі:
Шкільний вчитель або учень, які виявили бажання брати участь в Олімпіаді, повинні зареєструватися на сайті www.urfodu.ru і оформити заявку на участь в Олімпіаді. Для реєстрації учасників з країн, які раніше не брали участі в Олімпіаді, необхідно використовувати знак "Позначку із зображенням планети". Для учасників з нових країн-учасниць, олімпіадні задачі надаються англійською мовою або іншою мовою за домовленістю з країною-учасницею.

Підсумки:
Переможці будуть нагороджені медалями, та цінними призами (серед яких знижка на навчання у ВНЗ).
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия