www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Освітній проект для майбутніх HR-спеціалістів...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Освітній проект для майбутніх HR-спеціалістів "HRevolution' 13"
РубрикаCемінари
Дата проведення19.02.2013
Телефони+380 93 716-53-84
Web-сторінкаhttp://aiesec-projects.in.ua/hrevolution/
E-майлmarina.beznosiuk@aiesec.net

Дата проведення: 23 лютого - 30 березня 2013 року

Останній день реєстрації: 19 лютого 2013 року

Організатори:
Міжнародна молодіжна організація AIESEC , яка допомагає отримати новий досвід, розвинути професійні навички та особистісні якості людині, займається організацією освітніх та соціальних проектів, міжнародних програм обміну та професійних стажувань.

Про проект:
Освітній проект "HRevolution’13" вже шостий рік поспіль надає студентам можливість ознайомитися з основними інструментами HR-менеджменту. Проект орієнтований на студентів 3-5 курсів, що навчаються за спеціальністю "Менеджмент персоналу", молодих випускників, а також всіх, хто бачить своє майбутнє в сфері HR.

Програма навчання охоплює всі стадії розвитку корпоративного відділу HR і надає глибокі теоретичні знання, практичні навички та інформацію про реалії управління персоналом в Україні. Проект передбачає проведення майстер-класів і тренінгів провідними професіоналами у сфері HR: менеджерами та директорами міжнародних компаній, представлених на ринку України. Навчальна програма розроблена за сприяння освітнього партнера проекту - Асоціації "HRFORUM".

Формат проекту:
Навчальна програма триває 6 тижнів: щосуботи в період з 23 лютого по 30 березня будуть проводитись по 4 лекції з провідними фахівцями галузі управління персоналом.

Для практичних занять, які будуть проходити посеред тижня, учасникам знадобляться знання англійської мови, адже їх будуть проводити іноземні фахівці. Всі завдання (кейси, що симулюють реальні ситуації, з якими зіштовхуються HR-менеджери на робочому місці) вимагатимуть прийняття швидких рішень. Якість підготовленого учасниками рішення буде оцінюватись тренерами проекту.

Умови участі:
Учасниками проекту зможуть стати лише 60 молодих, активних та амбітних спеціалістів для участі необхідно зареєструватись та ретельно заповнити аплікаційну форму за посиланням: http://ua.join-aiesec.com/candidates/.

Вартість участі: 600 грн. Учасники, які заповнять аплікаційну форму до 10 лютого зможуть брати участь в освітньому проекті за спеціальною ціною - 500 грн. Для тих учасників, які готові стати сім’єю, що приймає іноземних стажерів участь безкоштовна (необхідно вказати в аплікаційній формі)!

Увага! Дізнатися більше про проект можна на сайті, офіційних сторінках HRevolution в соціальних мережах ВКонтакте, Facebook та Twitter.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия