www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Всеукраїнський студентський конкурс журналістських...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Всеукраїнський студентський конкурс журналістських матеріалів і наукових проектів "Світ, що ЗМІнюється…"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення25.04.2013
Web-сторінкаhttp://journalism.ucu.edu.ua/
E-майлjournalist@ucu.edu.ua

Останній день подання заявки: 25 квітня 2013 року

Організатор:
Школа журналістики Українського католицького університету

До участі запрошуються: студенти 3, 4 чи 5 курсів будь-якого гуманітарного чи соціально-економічного напрямів підготовки.

Номінації конкурсу:
1. Проект наукового дослідження.
2. Журналістські матеріали, опубліковані чи написані для публікації в мас-медіа.

Про конкурс:
У межах першої номінації приймаються студентські наукові проекти на задекларовану конкурсну тему (з перспективою подальшого дослідження). У проекті має бути детально прописано мету і завдання дослідження; актуальність та новизну теми; подано план дослідження та короткий аналіз наявної джерельної бази; окреслено ймовірну методологію, а також практичне й теоретичне значення дослідження; вказано попередній досвід автора у розробці теми (статті, виступи, участь у конференціях тощо). Проект має аргументовано і глибоко розкривати вказану тему, а також характеризуватися оригінальним підходом до її висвітлення.

Пріоритетними є такі тематичні напрями: майбутнє традиційної журналістики; взаємодія старих і нових медій; специфіка та переваги конвергентних медій; зміна ідентичності під впливом нових медійних реалій; виклики цифрової доби.

Заохочується візуалізація проектів (схеми, таблиці, інфографіка тощо). Обсяг проекту - до 10 друкованих аркушів (14 кегель, шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал - 1,5); формати - doc, docx, rtf або pdf. Мова проекту: українська, російська, англійська. Разом із проектом слід подати розширене CV автора.

Увага! Зреферовані роботи, а також проекти, що містять плагіат, журі не розглядатиме. Цитування та пряма мова мають бути належно оформлені, використана інформація з Інтернету має містити посилання на першоджерело.

У межах другої номінації приймаються журналістські матеріали на задекларовану конкурсну тему, опубліковані в мас-медіа або написані цільово для конкурсу. Перевага надаватиметься журналістським матеріалам, які присвячені політичним, соціальним, економічним, культурним чи технологічним змінам у світі, Україні, людській свідомості, комунікаціях, мас-медіа тощо. Заохочується візуалізація матеріалів - фото, колаж, карикатура, інфографіка тощо. Обмежень щодо обсягу матеріалів, жанрів і типу медій немає. Мова матеріалів: українська, російська, англійська. Разом із проектом слід подати розширене CV автора.

Умови участі:
Роботи у двох номінаціях приймаються включно на електронну адресу оргкомітету.

Підсумки:
Підсумки конкурсу буде підбито на урочистому нагородженні у Львові 18 травня 2013 року під час Дня відкритих дверей Школи журналістики УКУ. Проїзд та проживання переможців у Львові оплачують організатори конкурсу.

Нагороди:
Учасники, які посядуть перше місце в кожній із номінацій, отримають цінні призи від партнерів конкурсу.

Учасники конкурсу, які посядуть у кожній із номінацій 1, 2 та 3 місця, отримають запрошення до вступу на одну із магістерських програм Школи журналістики УКУ та стипендійні сертифікати на покриття оплати річної вартості навчання.

І місце: Стипендійний сертифікат на покриття 100% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (8 / 10 тис. грн).
ІІ місце: Стипендійний сертифікат на покриття 60% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (4,8 / 6 тис. грн).
ІІІ місце: Стипендійний сертифікат на покриття 40% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (3,2 / 4 тис. грн).

Найкращі конкурсні матеріали буде опубліковано в українських мас-медіа.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия