www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Всеукраїнський освітній проект "Лауреат Roshen"
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Всеукраїнський освітній проект "Лауреат Roshen"
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення01.09.2013 - 01.09.2014
Web-сторінкаhttp://www.roshen.ua/

Дата проведення: вересень 2013 року - вересень 2014 року

Організатор:
Кондитерська корпорація "Roshen"

Про проект:
"Лауреат Roshen" - освітній проект Кондитерської корпорації "Roshen", спрямований на підтримку талановитих школярів України.

Проект пропонує підтримку переможцям українських шкільних учнівських олімпіад для отримання навчально-освітнього ступеню в найкращих університетах світу, в галузях, які представлені на Міжнародній учнівській олімпіаді.

Проект підтримує шкільну учнівську олімпіаду з математики та надає грант школяреві, котрий покаже найкращий результат з цього предмету на Міжнародній олімпіаді з математики.

Грант призначений винятково для покриття витрат на оплату навчання в університеті, включаючи забезпечення необхідним комплектом підручників. Розмір гранту буде встановлюватися окремо для кожного випадку, зважаючи на обраний навчальний заклад та навчальну програму.

Етапи участі у проекті:
1. Успішна участь у всіх етапах шкільних олімпіад Всеукраїнської учнівської олімпіади;
2. Успішне проходження тренувальних зборів напередодні Міжнародної учнівської олімпіади;
3. Для отримання звання "Лауреат Roshen" школяр має показати найкращий результат серед української команди на Міжнародній учнівській олімпіаді по обраному компанією предмету;
4. Подача документів для вступу до університету та вступ до університету:
- Кандидат самостійно проходить всі вступні процедури, встановлені університетом.
- Кандидат подає документи для вступу у декілька університетів, обраних Корпорацію Roshen за рейтингом найкращих ВНЗ з обраної дисципліни.
5. Оформлення Договору з Корпорацією Roshen:
- Підтвердження виділеного гранту, підписання Договору між компанією та Лауреатом.
6. Навчання закордоном
- Навчання в університеті, моніторинг успішності, випуск.
Звання "Лауреат Roshen" та грант на навчання в одному з кращих ВНЗ здобуває учасник Міжнародної учнівської олімпіади з вибраного предмету, котрий набере найвищу кількість балів серед української команди;
- В разі, якщо двоє чи більше учасників наберуть однакову кількість балів за результатами Міжнародної олімпіади, Радою програми буде оголошено додатковий етап - іспит для визначення одного переможця.
- Враховуючи, що весь проект (всі етапи проекту і необхідний час для подання документів до вступу та складання вступних іспитів в обраних університетах за кордоном на загальних умовах) займає певну кількість часу, то Корпорація надає один навчальний рік переможцю, з моменту його нагородження, задля його підготовки до вступу в університет.
- У додатковий один навчальний рік для підготовки до вступу до університету, входить час на покращення знань іноземної мови до рівня, необхідного для вступу та навчання за кордоном.
- У разі, якщо після року підготовки до вступу в університет, Лауреат не набирає потрібну кількість балів для успішного вступу, то Лауреат буде дискваліфікований з програми "Лауреат Roshen".

Вимоги до учасників:
- Бути громадянами України та учнем української загальноосвітньої школи I - III ступеня акредитації на момент вступу до університету;
- Вільно володіти англійською мовою (високий рівень);
- Повинен мати бажання застосовувати отриманні знання та навички в Україні, а саме в компанії Roshen.
- Відповідати усім юридичним вимогам країни, в якій він буде навчатись. У разі відмови з юридичних причин (порушення закону) представництвом країни навчання у видачі візи для в'їзду в цю країну, організатор не несе відповідальності.
- Лауреат зобов'язується сумлінно навчатись, відповідально ставитись до вимог вузу, країни, умов контракту і не порушувати їх.
- Лауреат зобов'язується успішно навчатись, готуватись до іспитів та успішно їх складати. Організатор проводитиме постійний моніторинг успішності Лауреата і сплачуватиме за навчання лише у випадку успішного навчання Лауреату згідно навчальній програмі вузу на загальних умовах.
- Лауреат самостійно сплачує за проживання в країні перебування, за навчальну візу, переліт в країну навчання.
- Лауреат зобов'язується по отриманні освіти та документу, що підтверджує цей факт, повернутись в Україну для працевлаштування в Корпорації Roshen і сумлінно працювати в компанії щонайменше протягом трьох років.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия