www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Конкурс стипендій від Інституту IMT (Італія)
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Конкурс стипендій від Інституту IMT (Італія)
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення17.07.2013
Web-сторінкаhttp://www.imtlucca.it/
E-майлphdapplications@imtlucca.it

Останній день подання заявки: 17 липня 2013 року

До участі запрошуються: студенти, які мають гарну успішність в навчанні. Заявники на момент подання заявки повинні закінчити 4-х річне навчання та отримати ступінь бакалавра (або еквівалентний ступінь).

Про стипендію:
Планується надання 36 стипендій обсягом 13,638.47 € / рік.

-Студенти не повинні платити вступні внески
-Ph.D. Студенти, що отримали стипендію мають право на безкоштовне проживання у двомісних номерах загального типу в гуртожитку (за винятком студентів, які мають постійне місце проживання, що знаходиться в межах 30 км від IMT).
-Всі Ph.D. Студенти можуть безкоштовно харчуватися в їдальні.
-Всі Ph.D. Студенти будуть застраховані від нещасних випадків та травм.

Обов'язкове знання англійської мови, оскільки всі заняття і дослідження будуть проводитись виключно англійською (знання італійської не обов'язкове). Дослідження будуть проводитись по курсах, які запропонує університет.

Умови участі:
Кандидати повинні заповнити онлайн-заявку і докласти всі необхідні документи до 17 липня 2013 (до 6:00 вечора за італійським часом). Всі кандидати повинні уважно прочитати Вказівки щодо оформлення, які доступні на офіційному веб-сайті IMT. В них містяться рекомендації щодо заповнення різних розділів заяви. Також заявники повинні подати свої особисті дані після чого кандидати отримають підтвердження по електронній пошті, в якому міститиметься пароль та основні інструкції.

Критерії відбору:
- академічні заслуги,
- професійність складеної програми дослідження, що буде проводитись,
- інші дані які будуть представлені студентом.

Кандидати будуть оцінюватися на підставі їх академічної підготовки, навичок і наукової цінності по відношенню до суб'єктів міждисциплінарних програм, а також їх загальні здібності до наукової роботи. Приймальна комісія також враховуватиме значимість будь-яких публікацій, актуальність дослідницького проекту, мотиваційний лист та будь-які додаткові матеріали освітньої діяльності та / або матеріали участі в науково-дослідних групах і проектах. Відбіркова процедура буде проводитися в два етапи:
Оцінка проводитиметься за допомогою інтернет-процедури, короткий лист кандидатів, що будуть допущені до інтерв'ю, опублікують на веб-сайті. Після цього кандидати повинні будуть взяти участь у комплексній співбесіді на англійській мові, для того щоб рада оцінила здібність до досліджень, а також їх володіння англійською мовою. Інтерв'ю буде проходити з 23 по 27 вересня 2013.

Кандидати що бажають пройти співбесіду повинні підтвердити свою участь за допомогою електронного листа на електронну адресу оргкомітету протягом 48 годин після публікації короткого списку претендентів. Співбесіда може проводитися:
1. У IMT-штаб-квартирі в м. Лукка. У цьому випадку, кандидатам буде надано безкоштовне житло (командировочні витрати не покриваються).
2. У вигляді відеоконференції або через будь-яку іншу процедуру, що дозволяє візуальний контакт з кандидатами і перегляд документів, що засвідчує особу (кандидати повинні показати посвідчення особи перед початком інтерв'ю).
3. В італійському посольстві / консульстві. У цьому випадку кандидат повинен надати в посольство необхідну інформацію. Перед інтерв'ю в посольстві персонал повинен виконати перевірку кандидата.

Кандидати повинні заповнити онлайн-заявку і докласти всі необхідні документи до 17 липня 2013 (до 6:00 вечора за італійським часом). Всі кандидати повинні уважно прочитати Вказівки щодо оформлення, які доступні на офіційному веб-сайті IMT. В них містяться рекомендації щодо заповнення різних розділів заяви. Також заявники повинні подати свої особисті дані після чого кандидати отримають підтвердження по електронній пошті, в якому міститиметься пароль та основні інструкції.

Увага! Детальні умови участі шукайте на сайті організатора або за посиланням: http://www.imtlucca.it/phd/phd_prospective_admission.php
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия