www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Гостьові стипендії в Оксфорді на 2014-2015 рік
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Гостьові стипендії в Оксфорді на 2014-2015 рік
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення06.09.2013
Web-сторінкаhttp://www.all-souls.ox.ac.uk/

Дати проведення семестрів:
- Семестр "Міклмас" (від неділі 12 жовтня до суботи 6 грудня, 2014 року)
- Семестр "Хіларі" (від неділі 18 січня до суботи 14 березня, 2015 року)
- Семестр "Трініті" (від неділі 26 квітня до суботи 20 червня, 2015 року) .

Останній день подання заявки: 6 вересня 2013 року

Про стипендію:
Кожного року коледж пропонує гостьові стипендії для людей, які мають намір навчатися і проводити дослідження в Оксфорді та готові брати участь в академічному житті коледжу. Приїжджі стипендіати будуть резидентами в Оксфорді під час програми. Стипендіат обирається на період одного, двох чи трьох семестрів Оксфордського академічного року.

Передбачено, що приїжджі стипендіати будуть звичайними резидентами Оксфорду протягом семестру. Період гостьової стипендії продовжується на два додаткові тижні на початку чи в кінці кожного семестру.

Хоча приїжджі стипендіати не є членами адміністративної ради коледжу, вони володіють майже усіма привілеями звичайних наукових співробітників (включаючи безкоштовні обіди та вечері). Коледж зазвичай пропонує безкоштовне навчання та повністю облаштоване помешкання в Оксфорді. Квартири для стипендіатів достатньо великі, щоби розмістити партнера. Також може бути надано житло для стипендіатів з дітьми шкільного віку.

Стипендіати не будуть отримувати заробітну плату. У виняткових обставинах коледж може запропонувати обмежену фінансову допомогу. Усі кандидати, які хочуть скористатися цією допомогою, мають зазначити це під час подання заявки в розділі "Фінансова субсидія" онлайн-форми.

Вимоги до кандидатів:
Більшість приїжджих стипендіатів обіймають університетські посади, але коледж вітає заявки також від інших, включаючи тих, хто зайнятий в сфері громадської діяльності (наприклад, право, державна політика чи мистецтво), та хоче виконувати академічну роботу в Оксфорді. Гостьові стипендії зазвичай не пропонуються кандидатам, які до кінця терміну дії стипендії, досягнуть пенсійного віку, який діє для наукових співробітників коледжу (67). Обмежень в галузі досліджень немає. Також немає нижнього вікового ліміту, але, враховуючи кількість одержаних заявок, кандидати, які нещодавно отримали ступінь доктора, навряд чи будуть успішними в конкурсі. Політика коледжу не передбачає надання гостьових стипендій особам, які обіймають посади в Оксфорді чи тим, хто вже проживає в Оксфорді або поблизу Оксфорду.

Умови участі:
Необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://www2.asc.ox.ac.uk/Appointments2013/VF/Default.aspx?ReturnUrl=%2fAppointments2013%2fVF%2f.

Коледж має вибрати кожного року серед великої кількості добре кваліфікованих кандидатів, що представляють різноманітні сфери дослідження. Перевагу надають інтелектуальній якості, цікавості та придатності дослідницького проекту, а також користі від проведення його в Оксфорді. Тому кандидатів просять включити до їх заявок опис академічного проекту (не більше, ніж на тисячу слів), який вони виконуватимуть під час періоду перебування в коледжі, зі вказівкою на користь від його проведення в Оксфорді.

Увага! Більш детально про стипендію за посиланням:
http://www.all-souls.ox.ac.uk/userfiles/file/Appointments/VisitingFellowships/FP2014-2015.pdf.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия