www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення20.11.2013
Телефони(44) 406-85-41
Факс(44) 406-82-69
Web-сторінкаhttp://daad.org.ua/
E-майлinfo@daad.org.ua

Останній день подання заявки: 20 листопада 2013 року

Організатор:
DAAD.

До участі запрошуються: колишні стипендіати DAAD.

Про стипендію:
Стипендії пропонують можливість іноземним молодим науковцям провести дослідження або підвищити кваліфікацію у одному з німецьких державних або державно визнаних ВНЗ або науково-дослідних інститутів у Німеччині.

Тривалість стипендії:
Період виплати стипендії визначає відбіркова комісія під час розгляду документів. Він може становити - в залежності від робочого плану пошукача - як правило, від одного до десяти місяців; для аспірантів, які планують захист дисертації у Німеччині, він може тривати три, у окремих випадках чотири роки. Для стипендіатів, які планують захист в Україні, стипендії на другий рік не подовжуються.

Початок виплати стипендії - не раніше 1 червня. Якщо стипендія триває більше 7 місяців, виплата її розпочинається, як правило, з 1 жовтня.

Розмір стипендії:
DAAD сплачує щомісячно стипендію, розмір якої залежить від отриманої освіти стипендіатів: 750 євро (для випускників ВНЗ) або 1000 євро (для аспірантів). Стипендія включає також, як правило, плату за медичне страхування. Крім того, DAAD сплачує, як правило, певну суму на проїзд, якщо ці витрати не беруть на себе організації на Батьківщині стипендіата або інша сторона.

Коли перебування триває більш, ніж 6 місяців, поряд з виплатою стипендії на дослідження надається також допомога на навчання/проведення досліджень, можлива також допомога на житло та перебування членів сім'ї. Рішення щодо фінансування мовних курсів приймається у кожному випадку окремо

Вимоги до кандидатів:
Подавати заяву на наукову стипендію DAAD для аспірантів та молодих науковців можуть висококваліфіковані випускники ВНЗ, які найпізніше на момент початку стипендії будуть мати диплом спеціаліста або магістра, у виняткових випадках диплом бакалавра або диплом кандидата наук.

Аспіранти, які планують захист дисертації в своїй країні, обов`язково мають бути зарахованими до аспірантури у себе на Батьківщині. Серед документів на стипендію, як правило, має бути письмова згода від професора (наукового керівника) з Німеччини, який буде керувати стажуванням у ВНЗ, з чітким посиланням на плани пошукача, а також письмова згода приймаючого інституту щодо надання робочого місця для пошукача. Якщо планується захист дисертації у німецькому ВНЗ, згода має бути від наукового керівника.

Пошукачі, які планують захист дисертації в рамках структурованих програм для аспірантів, мають подати підтвердження про зарахування до програми або, принаймні, про можливість зарахування.

Найважливішим критерієм при відборі є, поряд з попередніми науковими здобутками, переконливий та добре спланований науковий або навчальний проект на період перебування у Німеччині, узгоджений з колегою (науковим керівником) з німецького інституту, до якого планується поїздка.

Володіння німецькою мовою, як правило, є необхідним, при цьому необхідний рівень залежить, поміж іншого, від запланованої роботи пошукача, від його спеціальності, але й від можливостей вивчення німецької мови на Батьківщині.

На момент подання заяви має минути не більше 6 років після закінчення навчання для випускників, не більше 3 років від початку навчання в аспірантурі для аспірантів та не більше двох років після захисту дисертації для кандидатів наук. У кандидатів наук, які планують короткострокове перебування у Німеччині (до шести місяців), строк після захисту дисертації має не перевищувати чотирьох років.

Пошукачі, які на момент подання заяви перебувають у Німеччині більше 15 місяців, не можуть брати участь у конкурсі.

Умови участі:
1. Онлайн-заява на порталі DAAD MOVE (на сайті www.funding-guide.de оберіть бажану стипендійну програму, звідти Ви потрапите безпосередньо на портал).
2. Автобіографія (Curriculum Vitae).
3. Список публікацій.
4. Детальний план наукових досліджень під час перебування у Німеччині. Це має бути конкретний проект наукової роботи, який містить попередні розробки (стан наукової роботи на момент подання документів) та наукові цілі під час стажування.
5. Рекомендаційний лист від українського професора / доцента з основної спеціальності, який інформує щодо наукових здібностей пошукача та ставлення професора. (Пошукачі, які планують захист дисертації в Німеччині, подають рекомендації від двох українських професорів / доцентів). Рекомендаційний лист є конфіденційним, всі три примірники мають подаватися у закритому конверті. Лист має містити печатку університету, подаватися із завіреним перекладом.
6. Всі посвідчення про освіту:
а) всі дипломи з додатками - завірені ксерокопії*;
б) завірений переклад дипломів та додатків;
в) шкільний атестат з додатком - завірена ксерокопія (не вимагається від пошукачів зі ступенем кандидата наук)*;
г) завірений переклад атестата та додатка (не вимагається від пошукачів зі ступенем кандидата наук);
д) пояснення системи оцінок в Україні.
7. Запрошення від німецького професора (в ньому має бути вказаний період перебування). При тривалості стипендії до 6 місяців має подаватися календарний план перебування, узгоджений з приймаючою стороною;
8. Сертифікат на знання мови (не вимагається від пошукачів на коротку стипендію (1-6 місяців))
a. Знання німецької мови: onDaF, сертифікат від лектора DAAD, TestDaF, Гете-Сертифікат С1 або С2, DSH, це стосується також і германістів.
b. Знання англійської мови: TOEFL, IELTS або інший сертифікат (можливий також мовний сертифікат DAAD, заповнений викладачем англійської мови з ВНЗ пошукача).
9. Інше (відзнаки тощо).
10. Нові фотокартки, наклеєні на формуляр-заяву.
11. Контрольна таблиця документів.

Увага! Детальна інформація про програму на сайті організатора.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия