www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // З Києвом і для Києва
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

З Києвом і для Києва
РубрикаКонференції
Дата проведення17.10.2015
Телефони485-21-37
Адреса оргкомітетувул. М.Тимошенка, 13-Б, каб.102

Київський університет імені Бориса Грінченка шостий рік поспіль розпочинає реалізацію соціального проекту «З Києвом і для Києва»
17 жовтня 2015 року продовжує свою роботу соціальний проект Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва», який став одним із напрямів реалізації місії Університету – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству. Реалізація проекту проводиться зусиллями науковців, педагогів і студентів університету відповідно до планів структурних підрозділів.
Час і місце відкриття соціального проекту:
• 10.30 – Інститут мистецтв (м.Київ, бульвар О.Давидова, 18/2, актова зала) – реєстрація учасників та святкова концертна програма; Телефон: 295-25-62.
• 11.00 – Педагогічний інститут (м.Київ, Ігровий майданчик на Русанівському бульварі) – розважальна ігрова програма; Телефон: 295-67-77.
• 11.00 – Інститут людини (м.Київ, проспект П.Тичини, Дитячий майданчик поблизу озера Тельбін); Телефон: 558-26-00.
• 11.00 - Інститут післядипломної педагогічної освіти (м.Київ, просп.П.Тичини, 17);
Телефон: 294-26-35.
• 11.00 – Гуманітарний інститут, Інститут суспільства (м.Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б, ауд. 227); Телефон: 461-02-31, 461-02-40.
• 12.00 - Університетський коледж (м.Київ, просп.Ю.Гагаріна,16, Актова зала);
Телефон: 558-25-81.
Проект започатковано науково-педагогічним та студентським колективами Університету в 2010 році і спрямовано на задоволення особистісно-орієнтованих, культурно-дозвіллєвих, спортивно-оздоровчих запитів та потреб мешканців столиці.
Соціальний проект створює умови для індивідуальної самореалізації студентів, їх активної участі у громадському житті та можливості набуття досвіду з майбутньої професійної діяльності.
Киянам пропонується відвідувати: мовні школи, клуби за інтересами, дискусії, консультації, тренінгові заняття; творчі гуртки, майстер-класи (хореографічні, образотворчі, вокальні, музичні), концертні програми, конкурси; оздоровчі програми, спортивні секції, змагання.
Безкоштовне отримання послуг в рамках даного проекту надається дітям бійців антитерористичної операції, а також тих, які загинули під час бойових дій в зоні АТО або внаслідок поранення; громадянам, які мають статус переселенця; ветеранам Великої Вітчизняної війни; сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування; інвалідам; дітям із малозабезпечених сімей; дітям із багатодітних сімей (5 і більше осіб до 18 років); дітям та онукам співробітників Університету. Проект реалізується за сприяння Київської міської державної адміністрації.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия