www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Закордонні виші та школи на виставці в Києві
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Закордонні виші та школи на виставці в Києві
РубрикаКонференції
Дата проведення20.10.2015 - 20.10.2015
Адресавул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна»
Телефони(044) 498-42-04, (044) 498-42-05, (067) 656-51-89.

II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» запрошує учнів 9-11 класів, школярів, випускників профтехучилищ і коледжів, студентів, батьків, керівників навчальних закладів, педагогів та всіх, хто хоче навчатися за кордоном, на безкоштовні тематичні презентації.

20 жовтня 2015 року з 15.00 до 17.00 — «ОСВІТА В КАНАДІ», Київський Палац дітей та юнацтва, конференц-зал № 4 (1-й поверх). Під час презентації відбудуться консультації про загальні тенденції освіти в Канаді, про різницю і переваги навчання в коледжах та університетах, а також про можливості подальшого працевлаштування та кар’єрного зростання. Буде запропонований перелік програм, які пропонуються в коледжах, умови вступу на ці програми та можливості отримання стипендій на навчання, проходження стажування під час навчання тощо.

21 жовтня 2015 р. з 15.00 до 17.00 — «ОСВІТА В США», Київський Палац дітей та юнацтва, конференц-зал № 4 (1-й поверх). Директор міжнародного відділу Southeast Missouri State University розповість про можливість отримання стипендій в розмірі 2000 доларів за академічну успішність та високий бал іспиту з іноземної мови. Запропонує вражаючу кількість освітніх програм (понад 200) в сфері масової комунікації, бізнесу, інженерної фізики, музики, соціальної роботи, медсестринства та хімії. Розповість, чому саме цей університет вважається одним з кращих і найбільш доступних по ціні університетів на Середньому Заході США.

Відвідавши заходи, учасники отримають покрокову інструкцію із зарахування до закордонного університету, що допоможе правильно обрати навчальний заклад, спланувати процес зарахування і подати документи до навчального закладу. Школярі та їхні батьки зможуть отримати індивідуальну консультацію у кожного представника навчального закладу.

Протягом трьох днів роботи виставки на стендах канадських вищих навчальних закладів — Mohawk College, Fanshawe College, Algonquin College of Applied Arts and Technology, Georgian College, Selkirk College, Louis Riel School Division, The new eccles hall school (UK) — будуть працювати та консультувати відвідувачів компетентні представники вишів, а канадська адвокатська компанія MaxCare Advocates Inc. запропонує найбільш вірні шляхи іміграції для кожного конкретного випадку, надасть допомогу в отриманні гостьової візи, дозволів на навчання та роботу.

Крім того, на виставці будуть представлені програми навчання в Польщі, Словаччині, Ізраїлі, Чехії, Франції, Австралії, Італії, Новій Зеландії, Німеччині, Греції, Китаї та Швейцарії.

Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва: 20-21 жовтня 2015 р. з 10.00 до 18.00 та 22 жовтня 2015 р. з 10.00 до 16.00. ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Програма всіх заходів Міжнародної виставки «World Edu - 2015» доступна за посиланням .
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия