www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Відгуки студентів про програму навчання в Польщі «MOJA...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Відгуки студентів про програму навчання в Польщі «MOJA EDUKACJA»
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення01.03.2016

MOJA EDUKACJA - навчання в ПольщіБажання навчатися поза межами України виникає у багатьох абітурієнтів. Проте чи легко навчатися в іншій країні? Яким чином отримати інформаційний супровід такого вступу до іноземного ВНЗ? Низку цих питань допомагають вирішити представники міжнародного проекту «Moja Edukacja», покликаного забезпечити взаємодію між українським абітурієнтом та польським ВНЗ. Безліч студентів, які отримали інформаційну підтримку від проекту, із задоволенням відгукуються про навчання в Польщі. Пропонуємо дізнатися, які ж відгуки про навчання в Польщі для українців висловлюють колишні випускники українських шкіл.Розповіді студентів про навчання в Польщі


Лише приємними враженнями від перебування та навчання в Польщі ділиться Надія Єрмолаєва, яка поїхала здобувати вищу освіту в Польщі аж із Запорізької області, скориставшись послугами проекту «Моя Едукація». Зараз студентка навчається у місті Бидгощ, яке розташоване на півночі Польщі, у Вищій школі економіки. Найбільше дівчині подобається спілкування з іноземними студентами, серед яких вона знайшла нових друзів. Навчання у ВНЗ Польщі Марійка асоціює з позитивними емоціями, налагодженням безлічі нових контактів, шаленим задоволенням від перебування у гарному місті.


Неможливо обійти стороною відгук Михайла Вежанського, який вступив до ВУЗу Польщі, закінчивши школу у Рівному. Навчається студент у відомій Краківській академії імені Анджея Моджевського, знаменитого державного діяча Польщі. Загалом у академії навчається близько 17-ти тисяч студентів, які можуть обрати для навчання один із десяти запропонованих факультетів. Найбільше Михайло задоволений підходом викладачів, які мають практичні знання з предметів, які викладають. Вони намагаються більше часу приділити практичним питанням, засвоєнню набутого теоретичного матеріалу. Студент сподівається на більш вигідні умови пошуку роботи завдяки європейському диплому, а також дуже позитивно відгукується про країну та саме місто Краків, яке вважає неймовірно красивим.


Із задоволенням ділиться враженнями про університети в Польщі Тетяна Отмахова, яка приїхала підкорювати вищі навчальні заклади Польщі із самого Мелітополя! Вона відзначає: різниця у рівні життя у Польщі суттєво відрізняється від українського практично у всьому. Період пристосування студентки до нових умов пройшов надзвичайно швидко, вона одразу знайшла хороших товаришів. Порівнюючи свій досвід із досвідом однокласників, які навчаються в українських ВНЗ, Тетяна відмічає: різниця помітна. У Польщі навчання більше орієнтоване на здобуття практичних навичок, серед викладацького складу працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, тому і якість освіти є вищою. Студентка схвально розповідає про проект «Moja Edukacja», завдяки якому й потрапила до провідного ВНЗ Польщі на навчання.


Розповів про своє навчання і Сергій Сагайдак, який уже оцінив усі переваги навчання за кордоном. Переїхав хлопець із Одеської області до міста Катовіце, де на сьогоднішній день успішно навчається у Вищій технічній школі. Враховуючи, що Польща є членом Європейського Союзу, студент вбачає безліч можливостей у подальшому працевлаштуванні на хорошій посаді. Це може бути не тільки країна ЄС, адже студент помітив, що поляки активно виїздять на роботу у Великобританію та інші країни поза ЄС.


Загалом можна відмітити лише позитивні емоції студентів від навчання в університетах Польщі, яке для українців перетворюється на справжнє задоволення та новий життєвий досвід.Повний інформаційний супровід для гарантованого вступу до ВНЗ Польщі


Погодьтеся, дуже складно самостійно визначитися з вибором необхідного університету, особливо коли вся інформація подається не рідною мовою. Якщо з вибором спеціальності абітурієнти визначилися вже давно, то зі збором пакету документів, їх легалізацією та поданням у повному обсязі до приймальної комісії польського ВУЗу можуть виникати певні питання. З такими проблемами зіштовхнулися і наші студенти, розповіді яких ми навели вище. Швидко узгодити всі проблемні моменти вдалося завдяки інформаційному супроводу, який забезпечили професіонали міжнародного проекту «Моя Едукація». Представники проекту дбають, аби більшість вступників мали можливість поступити на навчатння в університети Польщі, отримуючи гранти та стипендії. Дуже важливо, коли є надійна команда, яка дасть пораду при вирішенні будь-якої проблеми, адже навчання у Польщі суттєво відрізняється від українського, студенти будуть знаходитись віддалено від домівки. Проект нараховує більше тисячі студентів, які уже навчаються у закордонних університетах. Впродовж семи років існування проекту було досягнуто чимало, проте основним показником ефективності своєї роботи працівники проекту «Moja Edukacja» вважають вдячних працевлаштованих випускників та задоволених освітою студентів.

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия