www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Програма стажування в Німеччині для молодих...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Програма стажування в Німеччині для молодих журналістів IJP
РубрикаГранти та стипендії
Дата проведення12.03.2007 - 23.04.2007
Адреса"Graefin-Doenhoff-Programm", c/o IJP, Miodrag Soric (Koordinator), Von-Halbergstraße 28, 53125 Bonn, Deutschland
E-майлsoric@ijp.org
Адреса оргкомітету"Graefin-Doenhoff-Programm", c/o IJP, Miodrag Soric (Koordinator), Von-Halbergstraße 28, 53125 Bonn, Deutschland

В 2007 році організація "Міжнародні журналістські програми" (Internationale Journalisten-Programme - IJP) у черговий раз запрошує журналістів із країн СНД взяти участь у програмі стажування.

Як мінімум п'яти молодим журналістам буде надана можливість протягом двох місяців стажуватися в одному з німецьких ЗМІ. Одночасно будуть надані стипендії п'яти німецьким журналістам, які зможуть пройти двомісячне стажування в одній із країн СНД.

Графиня Маріон Денхофф (02.12.1909 - 11.03.2002), яка протягом багатьох років була видавцем щотижневика "Цайт" ("Zeit"), дала свою згоду на те, щоб програма IJP для журналістів із країн СНД називалася її ім'ям.

Головне завдання програми - дати можливість молодим талановитим журналістам зі СНД ознайомитися з Німеччиною. Під час своєї двомісячної роботи в одній з німецьких редакцій журналісти повинні краще розібратися в політичних, економічних і культурних взаємозв'язках, а також одержати подання про спосіб життя й журналістиці в Німеччині.

У програми дві мети. По-перше, стипендіати одержують можливість два місяці працювати редактором-стажистом в одній з німецьких редакцій. По-друге, стипендіати виступають у ролі закордонного кореспондента - висвітлюють події в Німеччині у своєму (або будь-якому іншому) виданні.
Програма не закінчується через два місяці: щоб підтримувати сталі контакти, планується проводити регулярні двосторонні зустрічі.

Хто може претендувати на стипендію?

Одержати стипендію може будь-який проживаючий у СНД журналіст у віці від 23 до 35 років і працюючим редактором, штатним кореспондентом або постійним вільним співробітником у газеті, на радіо або телебаченні, а також в інтернет-виданні.

Здобувачі повинні володіти німецькою мовою на такому рівні, щоб вільно спілкуватися з німецькими колегами й могти самостійно вести інтерв'ю.

Стипендія дотується в 3350 євро та виплачується одноразово. Ця сума не повертається й передбачає покриття витрат на переїзд, проживання й харчування в Німеччині.

Необхідні документи

Заяви повинні бути отримані не пізніше 23 квітня 2007 року. До письмової заяви додаються:
- Обґрунтування участі в конкурсі (німецькою мовою).
- Автобіографія в табличній формі німецькою мовою (із вказівкою номера телефону та адреси електронної пошти).
- Актуальна фотографія.
- Три опублікованих матеріали (не більше!). Приймаються публікації як німецькою, так і російською мовами. Копії статей повинні містити логотип газети та дату публікації. Розшифровки радіо- і телепередач засвідчуються підписом редактора та редакційною печаткою. Передачі на аудіо- і відеоносіях не приймаються.
- Характеристика з місця роботи від редактора відділу (завідувача відділом) або головного редактора. Вільні журналісти повинні надати характеристику від свого основного роботодавця. У характеристиці повинно бути вказане також, що роботодавець не заперечує проти перебування журналіста в Німеччині на час стажування.
- Письмове підтвердження знань німецької мови (Goethe-Institut, DAAD і т.п.).
- Можна вказати бажаний вид ЗМІ.

Рішення IJP будуть відомі приблизно в червні 2007 року. Після закінчення стажування стипендіат зобов'язаний надати звіт про практику як мінімум з 3 сторінок, а також копії опублікованих матеріалів.

Документи приймаються до 23 квітня 2007 року.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия