www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // На конференції TEDxKyiv 2016 виступлять астроном зі...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

На конференції TEDxKyiv 2016 виступлять астроном зі світовим ім’ям та адвокат Небесної сотні
РубрикаКонференції
Дата проведення11.12.2016 - 11.12.2016
Адресам. Київ, КВЦ "Парковий"

Конференція TEDxKyiv 2016 об’єднає на своїй сцені провідних вчених, філософів та активістів. Ідеями, що варті поширення, зокрема, ділитимуться Світлана Герасименко та Євгенія Закревська.

Світлана Герасименко – вчена світового рівня, астроном і відкривач комети імені Чурюмова-Герасименко, до якої у 2004 році Європейське космічне агентство (ESA) запускало космічний апарат Розетта. А у 1973-ому Світлана працювала в Інституті астрофізики Академії наук Республіки Таджикистан, де спостерігала за активністю комет наступні 40 років. У 1975 році Світлана нагороджена медаллю «За відкриття нових астрономічних об’єктів». Її іменем названо астероїд №3945.

Євгенія Закревська – адвокат Небесної сотні, Олега Сєнцова та Олександра Кольченка у справі їх викрадення в Україні. Народилась у Москві, виросла у Полтаві, вчилась у Харкові, живе та практикує у Києві. Однією з перших під час Революції гідності відсунула основну адвокатську роботу на другий план і почала займатися волонтерством. Євгенія стежить за розслідуванням вбивств 18-20 лютого 2014 року, захищає інтереси активістів і журналістів, які постраждали від колишньої влади, та намагається витягувати людей з полону на сході України.

Нагадаємо, що конференція TEDxKyiv2016: Bridges відбудеться 11 грудня о 9:30, у КВЦ «Парковий».

Довідка
ТED (Technology, Entertainment, Design) – це світова конференція для поділу ідеями у різних галузях. Вперше відбулася у 1984 році в Каліфорнії, з 2009 локальні конференції (TEDx) проходять у багатьох містах планети від Сан-Франциско до Токіо. Подія відома у всьому світі завдяки доступності виступів talks у мережі. На ТED виступають винахідники, нобелівські лауреати, письменники, науковці, актори, музиканти, художники. Мета – поширення ідей, здатних змінювати світ. Виступи тривають до 18 хвилин, є науково-популярними за подачею. NASA, Світовий Банк, Ватикан, Британський парламент проводили конференції під своєю егідою. TEDxKyiv - це незалежна подія в дусі та за ліцензією TED.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия