www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Всеукраїнська конференція "Бізнес і освіта:...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Всеукраїнська конференція "Бізнес і освіта: неминучість співпраці"
РубрикаКонференції
Дата проведення21.09.2007 - 21.09.2007
Телефони(44) 248-72-39, 248-72-49
Web-сторінкаhttp://management.org.ua/conference/2007/partnership
E-майлsydorenko@ceume.org.ua

Організатори конференції: Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (www.ceume.org.ua) і компанія HOCK Accountancy Training.

Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко 2 березня 2007 року у виступі на розширеному засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України з питань вищої школи визнав, що без участі підприємців та бізнесменів не можливо стовідсотково осучаснити зміст вищої освіти, визначити правильні обсяги підготовки спеціалістів, оновити базу університетів, вирішити питання практичної підготовки студентів та їх працевлаштування.

Отож, нині час для бізнес-спільноти стати "агентом змін" у подальшому розвитку української освіти. Десятки тисяч молодих українських студентів закінчують університети й інститути без набуття знань і навичок, необхідних для практичної роботи, і працедавці стикаються з реальною проблемою. Національна система освіти потребує допомоги від бізнес-спільноти, щоб посилити спроможність підготувати критичну масу добре освічених управлінців і фахівців з відповідними знаннями і навичками для сучасних потреб бізнесу.

Мета налагодження співпраці бізнесу й освіти – піднести освітні стандарти, посилити мотивацію студентів до навчання, покращити навчальну програму й осучаснити підручники, надати можливості для розвитку викладацьких кадрів з тим, щоб вищі навчальні заклади України могли готувати висококваліфікованих, мотивованих, з необхідними сучасному бізнесу знаннями і навичками випускників, які б забезпечили б конкурентноздатність українського бізнесу.

Ця конференція – можливість для бізнесу висловити свою стурбованість станом освіти безпосередньо лідерам освітянської спільноти україни й продискутувати з ними шляхи співпраці, а для освітян – можливість налагодження партнерств з бізнесом.

Програма конференції формується, і організатори заохочують як лідерів бізнесу, так і лідерів освіти зголоситися для обговорення на конференції таких питань:

- Що нині відбувається з освітою в Україні?
- Переваги й недоліки сучасної української системи освіти і яким чином це впливає на бізнес й економіку?
- Що випускник має знати і вміти, щоб задовольняти потреби працедавців?
- Що бізнес вимушений робити, щоб ліквідувати прогалини у знаннях і навичках випускників?
- Як бізнес може допомогти освіті?
- Чи соціальні інвестиції бізнес-спільноти зможуть зробити реальні зміни в системі української освіти?
- Як уряд може допомогти освіті покращити рівень навчання і стимулювати інвестиції бізнесу в освіту?

Впродовж конференції буде можливість продискувати усім залученим сторонам існуючі проблеми й поділитися досвідом й успіхами вже діючих партнерств між бізнес-компаніями та навчальними закладами, а також обговорити нові можливості для покращення якості менеджмент-освіти в Україні.

Якщо Ви бажаєте виступити під час цього заходу, організувати презентацію проектів співпраці з навчальними закладами, або Ваша компанія зацікавлена обговорити можливості спонсорської підтримки цього заходу чи залученості до підтримки наступних конференцій для викладачів, студентів та адміністраторів вузів, будь ласка, контактуйте з Олександром Сидоренком, директором Консорціуму із удосконалення менеджмент-овіти в Україні, e-mail: sydorenko@ceume.org.ua, тел. (044) 248-7239, 248-7249

Iнформацiйнi партнери конференцii:
- журнал "Обучение персонала",
- www.training.com.ua,
- www.educate.com.ua.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия