www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // ІІІ Міжнародний конкурс молодіжних іновацій і розробок...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

ІІІ Міжнародний конкурс молодіжних іновацій і розробок "Новий Час"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення01.10.2007 - 03.09.2008
Телефони(692) 47-57-28; +380 97 529-69-92
Web-сторінкаhttp://www.som.org.ua
E-майлlaukar1@optima.com.ua
Адреса оргкомітетуУкраїна, 99006, м. Севастопіль, а/я 36, Конкурс

Конкурс проходить з 1 жовтня 2007 року до 3 вересня 2008 року.

Він включає три напрямки для вікових груп:
1)до 12 років; 2)12-17 років; 3)17-25 років.
1.Конкурс "Молодий винахідник"
2.Конкурс нових технологій
3.Конкурс соціальних іноваційних проектів

Термін подачі конкурсних матеріалів до 1 вересня 2008 року. Підведення підсумків конкурсів проводиться до 3 вересня 2008 року і повідомляється учасникам.
При подачі матеріалів необхідно вказати: назву розробки, ім'я й прізвище розробника, його вік, навчальний заклад, що вони представляють, ім'я й прізвище наукового керівника, вулицю, будинок, місто, країну, індекс, код міста й телефон, при наявності вказати e-maіl. Надається короткий опис розробки до 1 сторінки А5 шрифту Тіmes New Roman.
Мови: українська, російська, англійська, французька, німецька. При подачі матеріалів на українській/російській необхідно резюме на одній із зазначених мов (дані про учасника, назва розробки, короткий опис розробки - до 3-4 речень).
Примітка: Допускається участь дорослих для вікової групи № 1-2, якщо вони допомагали оформляти ідею як наукових керівників.
У рамках проекту планується додаткова інформаційна підготовка учасників з питань Триз- Педагогіки, педагогіки творчості, основам охорони й використання інтелектуальної власності, авторському праву й винахідницькій діяльності. Переможці конкурсу будуть відзначені медалями й дипломами й іншими нагородами міжнародних організацій, одержать рекомендацію для участі в роботі спілок винахідників, а також для участі в спеціальних тренінгах, конкурсах.

Конкурс "Молодий винахідник"

Винахід - створені або перетворені матеріальні об'єкти або процеси, які відрізняються новизною й мають практичне застосування, що підтверджено відповідними документами. Це може бути: пристрій (конструкції й вироби), спосіб (процес виконання дій (операцій, прийомів), що приводять до створення нових або зміні відомих об'єктів або їхньому дослідженню), речовина (хімічні сполуки, композиції (склади, суміші), продукти перетворення) біотехнологійчний продукт (виділені з їх природного оточення або отримані іншими способами), а також їхнє застосування.

Напрямки:
1.Фундаментальна й прикладна наука
2.Енергетика й електротехніка
3.Загальна й інженерна механіка
4.Нові матеріали й інструменти
5.Транспорт, автомобільна промисловість і дорожня безпека
6.Приладобудування й пневматика
7.Харчова промисловість і сільське господарство
8.Електроніка й робототехніка
9.Оптика й лазерна техніка
10.Екологія і захист навколишнього середовища
11.Радіо, телебачення, телекомунікація, комп'ютерні технології
12.Аудіо-відео-Фотографія
13.Будівництво й дизайн, комунальне господарство
14.Біофізика, біотехнології, і біоінженерія
15.Медицина, фармакологія, косметологія
16.Технології здоров'я й безпеки життєдіяльності
17.Спорт, ігри, дозвілля, туризм
18.Інше.

Конкурс нових технологій

Нова технологія - розробка, яка не має аналогів, сукупності ефективних прийомів, і способів одержання, перетворення, розвитку корисних для життя об'єктів, продуктів, засобів, методів і т.п.
Мета конкурсу: відбір унікальних нових технологій в різних напрямках науки, техніки, впровадження яких допоможе рішенню питань ефективного розвитку людства, а також надання допомоги в практичному застосуванні зазначених технологій (експертиза, правове оформлення, залучення інвестицій).

Конкурс соціальних інноваційних проектів

Соціальний інноваційний проект - план, ідея організації, пристрою, підстава важливих для суспільства способів добровільної соціальної взаємодії, які будуть сприяти ефективному розвитку соціуму і вказівкою реальних шляхів досягнення цього плану/ідеї.
Ціль конкурсу: відбір кращих соціальних інноваційних проектів сприяння в їхньому практичному застосуванні, включаючи залучення інвестицій, оформлення авторського права для розробників найбільш успішних проектів.
Форма для оформлення проекту:
Частина 1.Наявні аналоги або близькі ідеї, результати інформаційного пошуку...
Частина 2.Опис основної ідеї й реальних шляхів її реалізації: коротка гіпотеза, її обґрунтування, переваги даного способу рішення завдання в порівнянні з іншими, конкретні технологічні кроки і їх послідовність, виконавці соціального проекту, його самодостатність, фінансування, його обсяг, тривалість проекту за часом.
Частина 3.Наявність практичних кроків по апробації проекту, документальне підтвердження його реалізації. Чи оформлене авторське право на даний проект, права.
Бажано, щоб текст проекту не перевищував 1 сторінки тексту Word шрифт 12.

Підведення підсумків конкурсу.

Рішення про переможців конкурсу приймається міжнародним журі після відкритого обговорення кращих розробок і проектів. Кращі розробки конкурсу можуть одержати допомогу в предпатентній підготовці й оформленні на них авторського права.
Переможці конкурсу будуть запрошені для участі в 4-му Міжнародному салоні винаходів і нових технологій "Новий Час", що буде проходити 25-27 вересня 2008 р. у Севастополі, інших міжнародних виставках винаходів і нових технологій. Кращі проекти й розробки будуть опубліковані в каталозі Салону в розділі "Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок", відзначені дипломами й медалями Салону, нагородами інших організацій.
Для проведення відбору кращих робіт можуть створюватися представництва конкурсу в країнах- учасниках, у той же час учасники конкурсу можуть направляти свої роботи на адресу конкурсу безпосередньо.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия