www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // VIII Всеукраїнський конкурс письмових робіт "Дівочий...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

VIII Всеукраїнський конкурс письмових робіт "Дівочий світ"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення19.02.2008 - 02.03.2008
Телефони(57) 731-42-59
E-майлsvit2008@gmail.com
Адреса оргкомітетуУкраїна, 61003, м.Харків, а/с 177

VIII Всеукраїнський конкурс письмових робіт "Дівочий світ", присвячений ролі дівчат та молодих жінок в українському суспільстві. До участі запрошуються дівчата віком від 14 до 18 років.

Конкурс складається з ІІ етапів:

І етап (закінчення 2 березня 2008 р.) Письмова робота на тему "Ким бути?", у формі мотиваційного листа, в якому авторки мають охопити такі питання:

-Ким саме ви хочете стати в найближчому майбутньому – в професійному та особистісному плані?
-Що саме зумовило ваш вибір? До якого ступеню на нього вплинули різні чинники та міркування – матеріальні, освітні, суспільні, культурно-традиційні? Чи є він результатом лише ваших розмірковувань, чи може, вам допомагали в прийнятті цього рішення? Якщо так, то хто саме (наприклад, батьки, вчителі, старші друзі…)?
-Чи почали ви вже працювати над справдженням своєї мети? Якщо ні, то які кроки ви плануєте здійснити для досягнення цієї мети? Чи є вже в вашому "особистому багажі" щось, що допоможе вам на цьому шляху? А чи є у вас рольова модель? Хто саме?
-Зрозуміло, ваш вибір зумовить вашу подальшу долю. А чи вплине він на когось ще? Наскільки варто при виборі життєвого шляху надавати перевагу суспільно корисним зайняттям?

Перевага буде надаватися роботам, що відображують особистісне ставлення авторок до пропонованих питань, їх здатність до критичного мислення та самостійної аналітичної роботи. Обов’язкові частини роботи: титульний аркуш, основний текст. Робота має складатись із 800-1500 слів українською мовою (не більше за дві сторінки друкованого тексту без урахування титульного аркушу), в межах якого авторки розкривають тему конкурсу. Роботи, що перевищують заданий обсяг, не розглядатимуться.
Титульний аркуш має містити таку інформацію: ПІБ авторки, вік, зворотну адресу, контактні телефони, e-mail (якщо є), інформація про місце навчання. Роботи надсилаються рекомендованим листом за e-mail: svit2008@gmail.com (з позначкою "Конкурс ДС" в полі "Тема/Subject") та за адресою: а/с 177, м.Харків, 61003 з приміткою "До конкурсу". Останній день відправки роботи – 2 березня 2008 р. за поштовим штемпелем. Роботи, надіслані пізніше, розглядатися не будуть. Всі учасниці конкурсу отримають дипломи.

За результатами І туру відбираються 30 робіт. Їх авторок буде запрошено до участі у наступному турі.

ІІ етап – фінал: творче завдання та співбесіда, які дозволить виявити світоглядну позицію авторок. За результатами співбесіди будуть визначені 10 переможниць. Фіналісток та переможниць буде запрошено до участі в урочистому прийомі та в програмах ЗМІ.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати за телефоном в Харкові 8 057 731 42 59 (вівторок – четвер, 10:00 – 13:00) або за e-mail: kcws@vk.kharkov.ua (з позначкою "Запитання ДС" в полі "Тема/Subject").
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия