www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Конкурс економічних досліджень "Весна 2008"
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Конкурс економічних досліджень "Весна 2008"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення06.01.2008 - 17.04.2008
Web-сторінкаhttp://www.eerc.ru/default.aspx?id=247&IDWorkshop=24&lang=rus
E-майлmikheeva@eerc.ru

Конкурс орієнтований на підтримку досліджень, пов'язаних з рішенням актуальних проблем економічного й соціального розвитку країн СНД по п'яти пріоритетним науковим напрямках (див. нижче). Результати досліджень виносяться на суд колег і запрошених фахівців. Експерти здійснюють відбір і рецензування заявок, беруть участь в обговоренні проектів на наукових семінарах Консорціуму (два рази в рік), а також надають професійну підтримку дослідникам протягом усього періоду роботи за грантом. Кращі результати публікуються в серії «Наукові доповіді», яка розповсюджується по підписці й через сайт Консорціуму. Заявки, що пройшли попередню стадію відбору, будуть представлені на науковому семінарі в червні 2008 (попередні дати — кінець червня, місце проведення буде оголошено пізніше, участь керівників проектів – обов'язково), проміжні звіти по фінансованих проектах — у грудні 2008 р., остаточні результати (фінальні звіти) — у липні 2009 р.

Тематична спрямованість конкурсу. Конкурс проводиться по наступних пріоритетних напрямках:
-Підприємства й ринки товарів;
-Ринки праці й соціальна політика;
-Макроекономіка й фінансові ринки;
-Економіка суспільного сектора;
-Міжнародна торгівля й регіональна інтеграція.

Кращі роботи, відзначені стипендією ім'я Цві Гріліхеса, одержать додаткову підтримку, публікації в провідних міжнародних журналах і участь авторів у престижних конференціях.

Останній строк подачі документів: 17 квітня, 2008

Сума: Гранти до 14.000$ присуджуються вченим, що одержали освіту в СНД - індивідуальним дослідникам або дослідницьким колективам (до трьох чоловік) на 18 місяців. Сума гранта залежить від кількості учасників, характеру дослідження і, пов'язаних з його виконанням, витрат. Молоді дослідники з периферії можуть претендувати на гранти на доробку проектів (до 2.000$).

До участі в конкурсі запрошуються дослідники-економісти, що є громадянами країн СНД і проживають на території Співдружності. Всі види підтримки здійснюються Консорціумом на конкурсній основі незалежно від расової приналежності, національності, віросповідання, віку, статі, ученого ступеня, посади й місця роботи претендента.

Заявки можуть бути представлені як окремими дослідниками, так і дослідницькими колективами в складі двох (у виняткових випадках трьох) осіб. Участь третього дослідника повинна бути обґрунтована в розділі "Співробітництво в рамках дослідницького колективу". Включення в колектив "технічних виконавців" Консорціумом не вітається.

Здобувач може подати тільки одну заявку (індивідуально або в складі дослідницького колективу), у противному випадку відповідні заявки не будуть розглянуті.
До участі в конкурсі допускаються громадяни країн СНД, що тимчасово проживають за кордоном з метою навчання або викладання. Здобувачі, що навчаються за кордоном у рамках програми Ph.D., мають право на участь у конкурсі тільки після здачі кваліфікаційного іспиту й за умови перебування в СНД протягом не менш половини терміну дії гранта. Проїзд проживаючих за кордоном здобувачів до місця проведення наукових семінарів Консорціуму оплачується в розмірах вартості проїзду від місця постійного проживання на території СНД.

Не допускаються до участі в конкурсі дослідники, що не виконали всі зобов'язання в рамках поточного гранта. Дослідники, що завершили роботу по гранту, можуть представити нову заявку лише через шість місяців після закриття гранта по попередньому проекту. Новий проект повинен істотно відрізнятися від попередніх з погляду основних гіпотез, методології й очікуваних результатів дослідження.

Постійні викладачі (tenure-track, tenured) провідних наукових дослідницьких центрів у країнах СНД, що мають ступінь PhD, можуть брати участь у конкурсі й інших заходах Консорціуму (дослідницьких семінарах, методологічних університетах і літніх школах) тільки як експерти і викладачі.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия