| www.osvita.org.ua |
| |||||||||||
Цікава пропозиціяДовідка абітурієнту 2008Вищі навчальні заклади: Телефонна лінія для абітурієнтів Зовнішнє тестування і ВНЗ: Графік проведення додаткової сесії ЗНО Відповіді на тести ЗНО
Шановні користувачі, на сайті доступні правильні відповіді на завдання тестів ЗНО 2008 з предметів: Нас цікавить Ваша думкаЩо таке приватна освіта? | Науково-практичний семінар "Лабораторія як гарант забезпечення якості та безпеки продукції"
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі, який відбудеться 12 – 13 червня 2008 р. в Міжрегіональній Академії управління персоналом "Лабораторії як гарант забезпечення якості та безпеки продукції"
В роботі семінару візьмуть участь профільні наукові організації та керівники вимірювальних лабораторій з багаторічним досвідом роботи. В доповідях будуть викладені практичні аспекти розробки та оформлення документації для отримання повноважень на окремі види метрологічної діяльності та проходження атестації лабораторій згідно вимог останньої редакції Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність". Будуть надані коментарі щодо виконання вимог ДСТУ ISO 17025, рекомендації щодо розробки, оформлення та атестації методик виконання вимірювань, щодо розробки та впровадження системи якості в лабораторії та на підприємстві, щодо обробки результатів вимірювань, щодо забезпечення контролю точності результатів вимірювань та необхідності участі в міжлабораторних порівняльних вимірюваннях. Всі учасники семінару забезпечуються комплектом законодавчих, нормативних та методичних документів з питань, включених до програми семінару. Будуть розглянуті такі питання: - Вимоги до вимірювальних лабораторій на сучасному етапі; - Обґрунтування необхідності отримання права на проведення вимірювань; - Рекомендації щодо підготовки та проходження атестації лабораторій; - Вибір, експлуатація та метрологічне забезпечення засобів вимірювальної техніки, які використовуються в лабораторіях; - Державний метрологічний контроль та нагляд за вимірювальними лабораторіями. Порядок проведення; - Акредитація лабораторій в національній системі акредитації; - Досвід впровадження в лабораторії вимог ДСТУ ISO 17025; - Рекомендації по розробці, впровадженню та оцінці ефективності функціонування системи якості лабораторії; - Досвід підготовки лабораторій до атестації;. - Вимоги по розробці та атестації методик виконання вимірювань; - Коментарі щодо вибору та використання методів обробки результатів вимірювань; - Практичні аспекти здійснення контролю точності результатів вимірювань. Міжлабораторні порівняльні вимірювання; - Забезпечення якості результатів досліджень. По закінченню науково-практичного семінару слухачі, які прослухали повний курс лекцій отримають сертифікат. | |||||||||||
|
| |||||||||||