www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // 15-а Національна книжкова виставка-ярмарок "Форум...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

15-а Національна книжкова виставка-ярмарок "Форум видавців у Львові"
РубрикаВиставки
Дата проведення11.09.2008 - 14.09.2008
АдресаУкраїна, м.Львів, вул. Коперніка,17, Палац Мистецтв
Телефони(32) 276-41-52, (32) 276-46-94
Web-сторінкаhttp://bookforum.com.ua/
E-майлbookforum@bookforum.com.ua

11-14 вересня 2008 р. відбудеться 15-а Національна книжкова виставка-ярмарок "Форум видавців у Львові" та Третій Міжнародний літературний фестиваль.

Учасниками виставки можуть бути українські та іноземні видавництва книжок та періодичних видань, видавничі організації, підприємства гуртової та роздрібної книжкової торгівлі, поліграфічні підприємства, виробники та розповсюджувачі програмного забезпечення, аудіо- та відеопродукції, канцелярських товарів, громадські організації та фонди.

Експонуватися на виставці може продукція, що виготовлена або придбана згідно з чинним законодавством, в тому числі з авторським правом.

Організатори ярмарку не застосовують жодного виду цензури щодо експонованої продукції.

Не дозволяється експонувати продукцію, що містить інформацію, заборонену до розповсюдження українським законодавством. Відповідальність за експонування такої продукції несе експонент. У разі її виявлення експонент зобов’язаний зняти цю продукцію з експозиції, а в разі відмови це зробити – покинути виставку.
Учасники мають право рекламувати тільки власну продукцію. Заборонено рекламування товарів, послуг, брендів компаній, що не є учасниками виставки, якщо це не узгоджено письмово з організаторами.

Умови участі розміщуються на сайті: www.bookforum.com.ua.

Спеціальні акції Форуму видавців

Конкурс "Найкраща книга Форуму 2008"
Конкурс проводиться за новою схемою згідно з Положенням про Конкурс. Детальніше про журі, критерії оцінювання і т.д. див. Положення про конкурс, яке буде вислане зареєстрованим учасникам додатково. Загальний призовий фонд Конкурсу збільшений до 30 тисяч грн. Про час і місце церемонії нагородження переможців буде повідомлено окремо.

Третій Міжнародний літературний фестиваль
Фестиваль відбудеться одночасно з Форумом видавців 11-14 вересня 2008 р. Склад учасників та розклад заходів будуть розміщені на сайті Форуму www.bookforum.com.ua в загальній програмі заходів Форуму видавців, а також на сайті літературного фестивалю www.litfest.com.ua в окремій програмі фестивалю. Приймаються заявки від учасників на участь авторів їхніх видавництв у Фестивалі.

Благодійна акція "Подаруй дитині книжку! " – збір книжок для дитячих будинків, інтернатів та сільських бібліотек. Проводиться у дні роботи Форуму. Учасники, які хочуть стати партнерами акції, подають списки книжок, які вони передають на акцію та узгоджують з організаторами розміщення своїх рекламних матеріалів у друкованій продукції Форуму.

Акція "Візьми, читай!"
Проводиться у дні роботи Форуму. Для проведення акції формується призовий фонд з числа книжок, наданих для проведення цієї акції учасниками. Переможці акції визначаються шляхом випадкового вибору вхідних квитків або запрошень, на яких відвідувачі пишуть свої координати для їх ідентифікації. Акція відбувається щогодини, оголошується переможець, назва книжки і видавництво. Вручення призів відбувається публічно. Кількість призів залежить від величини сформованого призового фонду.

Дисконтна програма
Дисконтна програма передбачає, що учасники Форуму видавців, які виявили таке бажання і на стенді яких вміщений спеціальний знак, надають знижки акредитованим журналістам та гостям Форуму видавців за пред’явленням дисконтних карток. Після закінчення Форуму видавців Дирекція надсилає учасникам, які взяли участь в програмі, повні бази даних осіб, які отримали дисконтні картки. Учасники можуть довільно використати ці бази для створення власної клієнтської бази даних.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия