www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Всеукраїнський студентський чемпіонат по стратегічному...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Всеукраїнський студентський чемпіонат по стратегічному менеджменту
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення19.09.2008 - 23.04.2009
Телефони(44) 528-33-24
Web-сторінкаhttp://www.gmc.in.ua
E-майлinfo@gmc.in.ua

Global Management Challenge Ukraine спільно з журналом "Експерт Україна" проводить Всеукраїнський студентський чемпіонат по стратегічному менеджменту.

Суть і особливості Змагання

В основу Змагання закладена реалістична бізнес-ситуація, у якій велика кількість віртуальних компаній, якими управляють команди-учасниці, змагаються між собою у загальному бізнес-середовищі.

Мета Вашої команди в Змаганні – ефективно керувати Вашою віртуальною Компанією і досягти кращих у порівнянні із суперниками результатів діяльності Компанії та одержати по завершенню кожного етапу Змагання (по завершенню 5 кварталів роботи віртуальної Компанії) найвищу ціну акцій Компанії.

Технічно Змагання побудоване на складній комп'ютерній моделі, яка відтворює роботу віртуальних компаній, конкурентні відносини між компаніями і супутню економічну ситуацію. Комп'ютерна модель реалізована у вигляді веб-додатку (адреса веб-сайту - www.gmc.in.ua).

Змагання розділене на кілька етапів і турів. Національне Змагання складається із трьох етапів, кожний з яких розділений на п'ять турів. Один тур відповідає одному віртуальному кварталу роботи Компанії. Один віртуальний квартал відповідає одному тижню реального часу. Після проходження Національного Змагання команда-переможець бере участь у Міжнародному фіналі.

Кожній команді-учасниці на початку кожного етапу Змагання передається в управління віртуальна компанія з абсолютно однаковими в порівнянні із суперниками вихідними умовами і показниками роботи. На кожному новому етапі командам передаються в управління нові віртуальні компанії з новими вихідними умовами.

Результати прийнятих Вашої командою рішень по управлінню Компанією в кожному віртуальному кварталі і стан справ у Компанії відображаються в Управлінському звіті за квартал.

Для прийняття рішень по керуванню Компанією Вашій команді необхідно самостійно організувати розподіл обов'язків вищого керівництва компанії між собою.

Порядок проведення Змагання

Змагання складається з 4 турів, 3 з яких проходять у режимі онлайн, а 1 тур вимагає фізичної присутності в Києві.

Графік змагання

10 жовтня 2008 – закінчення реєстрації (1024 команд)

17 жовтня 2008 - Жеребкування команд. Команди діляться на 128 груп по 8 команд у кожній. Після жеребкування команди одержують коди доступу на сайт.

20 жовтня 2008 - Старт Осінньої Ліги Змагання 2008. Початок 1 тура, у якім беруть участь 1024 команди. Тур проходить у режимі on-line і складається з 5 етапів, кожний з яких триває по 3 дня. Перший Тур закінчується 5 листопада 2008 р.

6 квітня 2008 – Старт 2 Тура Змагання. В другому Турі беруть участь 512 команд.
Другий Тур також проходить у режимі on-line і складається з 5 етапів, кожний по 3 дня. Другий Тур закінчується 21 листопада 2008 р.

24 листопада 2008 – Старт 3 Тура Змагання. В Третьому Турі беруть участь 64 команди.
Другий Тур також проходить у режимі on-line і складається з 5 етапів, кожний по 2 дня. Третій Тур закінчується 4 грудня 2008 р.

11 грудня 2008 - Національний Фінал. 4 тур Змагання. У Фіналі беруть участь 8 кращих команд. Тур триває 1 день і вимагає фізичної присутності учасників у Києві.

21 лютого 2008 - Старт Захисту Стратегій. 64 команди, які пройдуть в 3 тур, повинні приїхати в Київ на зустріч з експертами-роботодавцями для презентації стратегій розвитку своїх віртуальних компаній. У кожної команди є на це 30 хвилин. Усього Захист Стратегій триває 7 днів і закінчується 8 лютого 2008.

23 квітня 2009 – Команда-Переможець їде в Лісабон (Португалія) на Міжнародний Фінал Global Management Challenge

Правила проведення Змагання

1. Змагання Global Management Challenge проходить у режимі on-line.
2. Мова Змагання незалежно від тура – Російський.
3. Команда складається з 3-5 учасників. До початку кожного тура методом жеребкування формуються групи по 8 команд.
4. Назва Вашої команди повинна включати або ім'я Вашої компанії, або ім'я бренда, який компанія представляє.
5. Кожний член команди одержує особистий код доступу в Систему Змагання.
6. На початку кожного тура команди одержують кейс – історію віртуальної компанії за 5 кварталів, яка є єдиною для всіх учасників в усіх країнах.
7. Для одержання кейса використовуються особисті коди доступу.
8. Змагання Global Management Challenge проходить відповідно до Календаря, що публікуються до початку Змагання в розділі "Календар подій".
9. Кожний тур складається з 5 кварталів, протягом яких команди представляють 5 Аркушів рішень по розвитку своїх "компаній" до певного часу.
10. Кожна команда відповідає за перевірку правильності своїх Управлінських рішень, які відображені в Аркуші рішень, їх своєчасне заповнення і відправлення.
11. Щоб уникнути непорозумінь, на сайті встановлений таймер, відповідно до якого проводиться здача Аркушів рішень.
12. Команди, які не представили три з п'яти рішень у кожному турі, автоматично дискваліфікуються.
13. Якщо Ваша команда не одержала Управлінський звіт у зазначений час, необхідно терміново зв'язатися c організаторами Змагання.
14. По закінченню першого тура в кожній групі в другий тур проходить 4 команди, вартість акцій компаній яких у першому кварталі була найбільшою на віртуальній біржі за результатами групи.
15. У наступних турах Змагання в кожній групі в наступний тур проходить одна команда, вартість акції компанії якої в останньому кварталі була найбільшою на віртуальній біржі за результатами групи.
16. Якщо всередині кожної групи дві або більш команд одержують однаково високу вартість акцйї компанії, перемагає та команда, яка в попередньому Управлінському звіті мала вищу чисту вартість компанії.
17. Якщо команди відмовляються від участі в наступному турі, вони замінюються командами з тієї ж групи, вартість акцій яких була на другому місці.
18. У національному фіналі Змагання GМC перемагає команда, яка одержує найвищу вартість акцій своєї компанії.
19. Про будь-які зміни в складі або назві команди Організаторам повідомляється заздалегідь.
20. Зміни в назві команди і у складі учасників можуть ухвалюватися тільки до закінчення реєстрації 10.10.2008. Після цієї дати будь-які із зазначених змін заборонені.
21. Заміна учасника команди можлива в наступних випадках: тривала хвороба; зміна місця навчання; форсомажорні обставини.
22. Одна і та ж особа не може бути одночасно учасником різних команд.
23. Global Management Challenge визначає і призначає журі для контролю над ходом Змагання і вирішення виникаючих суперечок і конфліктів.
24. Команда-Переможець їде на Міжнародний Фінал Global Management Challenge у Лісабон (Португалія).

Повний текст стосовно порядку проведення та умов участі у змаганні розміщено на сайті Global Management Challenge.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия