www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // VIII відкритий Ярмарок Кар’єри Одеського національного...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

VIII відкритий Ярмарок Кар’єри Одеського національного політехнічного університету
РубрикаВиставки
Дата проведення13.11.2008 - 13.11.2008
АдресаУкраїна, 65044, м. Одеса, пр.Шевченка, 1, Палац Культури ОНПУ
Телефони(482) 779-79-72
E-майлcareer@ospu.odessa.ua

13 листопада 2008 р. у приміщенні Палацу Культури ОНПУ (пр.Шевченка, 1) відбудеться VIIІ відкритий Ярмарок Кар'єри Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ) для студентів і випускників ВНЗ.

Мета Ярмарку:

Забезпечити можливість прямих контактів роботодавців зі студентами і випускниками ВНЗ, створити умови для ефективного працевлаштування і розвитку професійної кар'єри молодих фахівців.

Формат проведення:

Ярмарок проводиться один день, з 12 до 16 години, у Палаці Культури студентів ОНПУ (Одеса, проспект Шевченко, 1). Компанії-Учасники одержують можливість представити себе та поспілкуватися зі студентами і випускниками політехнічного університету та інших ВНЗ міста. Вхід відвідувачів на Ярмарок – вільний. У ході Ярмарку заплановані тематичні презентації для студентів і випускників.

Учасники Ярмарку:

Роботодавці – компанії, підприємства, фірми і організації, зацікавлені в конкурсному доборі студентів і молодих фахівців для заповнення вакансій або формування кадрового резерву, а також бажаючі представити можливості кар'єрного росту для молодих професіоналів.
Пошукачі – студенти і молоді фахівці, що шукають роботу (зараз або в найближчому майбутньому), або можливість пройти стажування (практику) на робочому місці, а також бажаючі ознайомитися з умовами ринку праці і вимогами зі сторони роботодавців.
Консультанти – компанії й організації, що сприяють у працевлаштуванні (центри зайнятості, кадрові агентства, рекрутингові компанії і т.д.), а також фірми, що сприяють розвитку професійної кар'єри (центри академічних обмінів, навчальні курси, тренінгові компанії й т.п.).
ЗМІ – друковані та Інтернет-видання, що спеціалізуються в області працевлаштування, інформаційні партнери Ярмарку.

Організація Ярмарку:

Рекламна кампанія в ЗМІ. Інформація про Ярмарок буде розміщена мінімум в 10 спеціалізованих виданнях міста (таких як "Трудоустройство", "Работа Плюс", "Трудоустройство, обучение, карьера", і ін.), в Інтернет-порталах "Освітній портал", "Jobmarket" і в інших виданнях – інформаційних партнерах Ярмарку. Крім того, будуть підготовлені й розміщені рекламні ролики на провідних міських радіостанціях.

Інформаційна кампанія у ВНЗ міста. До участі в Ярмарку будуть залучені студенти випускних курсів усіх 50 спеціальностей, що навчаються в найбільшому технічному ВНЗ півдня України – Одеському національному політехнічному університеті, а також буде розміщена друкована інформація, зроблені оголошення на потоках за допомогою деканатів і студентських профбюро в більш ніж 10 основних ВНЗ Одеси, у т.ч. академії зв'язку, університеті ім.Мечникова, академії будівництва і архітектури, економічному університеті, юридичній академії та ін.

Проведення Ярмарку.
а) Буде проведено пряме розсилання запрошень більш ніж в 500 компаній, інформація про Ярмарок буде розміщена на сайті університету;
б) Для учасників Ярмарку будуть надані робочі місця, у тому числі з виставковим устаткуванням, організовані кава-паузи;
в) Інформація про учасників і Партнерах Ярмарки буде розміщена на стендах Кар'єра-Центру протягом року до наступного Ярмарку Кар'єри;
г) При запрошенні на осінній Ярмарок особлива увага буде приділена кращим студентам – магістрам (навчання 5,5 років, випуск у грудні-січні), а також студентам 5 курсу, що бажають пройти стажування під час переддипломної практики ( лютий-березень) для наступного працевлаштування;

Партнерами Ярмарку є: ТОВ "Телекарт-Прібор", ВАТ "Одескабель", Компанія "Exigen Services", Компанія "УДЕК", Компанія "Miratech".

Проведення Ярмарку Кар'єри випускників ВНЗ має більшу суспільну значимість із погляду адаптації студентської молоді до умов ринку праці і поліпшення професійної підготовки молодих фахівців.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия