www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Конкурс "Професіонали майбутнього-2009"
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Конкурс "Професіонали майбутнього-2009"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення24.11.2008 - 22.05.2009
Телефони+380 50 110-31-30; +380 50 310-85-10

Оператор мобільного зв’язку МТС-Україна, 100%-а дочірня компанія ЗАТ "Мобільні ТелеСистеми" (NYSE: MBT), оголошує про початок чергового конкурсу в рамках всеукраїнської довгострокової програми "Професіонали майбутнього", яка вже третій рік проводиться спільно з Міністерством транспорту і зв'язку України і Міністерством освіти і науки України.

Під час конкурсу студенти четвертих курсів десяти провідних технічних ВНЗ України працюватимуть над науковими проектами на тему "Еволюція магістральних і транспортних мереж SDH на технології IP-NPLS". Конкурс проходитиме з 24 листопада 2008 р. по 22 травня 2009 р. і традиційно складатиметься з двох етапів: відбіркового та конкурсного. Публічний захист наукових робіт, у результаті якого буде визначена команда-переможець, відбудеться в Києві в кінці травня 2009 року.

До 25 грудня кожен ВНЗ-участник конкурсу проведе внутрішній відбірковий тур, за результатами якого буде зібрана команда ВНЗ з п'яти студентів, що показали кращі результати у відбірковому турі. Таким чином, у конкурсному турі, який пройде з 15 лютого по 15 травня, візьмуть участь десять команд, по одній від кожного ВНЗ. Працюючи над науковими проектами на актуальну для телекомунікаційної галузі тему, запропоновану технічними фахівцями МТС-Україна, команди боротимуться за головний приз конкурсу – поїздку до Німеччини на найбільшу міжнародну виставку інформаційних технологій CeBIT-2010. Впродовж конкурсного етапу всі студенти отримуватимуть стипендії від компанії МТС у розмірі 600грн. на місяць.

У програмі "Професіонали майбутнього" беруть участь студенти четвертих курсів ведучих технічних ВНЗ Києва, Севастополя, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Донецька, Львова, Запоріжжя і Тернополя.

У цьому навчальному році до програми "Професіонали майбутнього" приєднується ще один ВНЗ – Тернопільський державний технічний університет ім. Івана Пулюя. Таким чином, у 2009 році в програмі "Професіонали майбутнього" братимуть участь студенти десяти провідних профільних ВНЗ України, які навчаються по спеціальності "Телекомунікації":

- Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут";
- Державний університет інформаційно-коммунікаційних технологій;
- Севастопольський національний технічний університет;
- Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут";
- Дніпропетровський національний університет;
- Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова;
- Національний університет "Львівська політехніка";
- Донецький національний технічний університет;
- Запорізький національний технічний університет;
- Тернопільський державний технічний університет ім. Івана Пулюя.

Цього року програма "Професіонали майбутнього" розширилася і об'єднала під собою не лише конкурс серед студентів технічних ВНЗ, але і майстер-класи, які пройшли серед студентів, що вивчають маркетинг і ґрунтувалися на першому українському виданні світового засновника теорії маркетингу Філіпа Котлера. Під час майстер-класів серед його слухачів був оголошений конкурс з розробки маркетингового кейса із застосуванням інструментів латерального маркетингу.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия