www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Третій Національний раунд Міжнародних судових дебатів...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Третій Національний раунд Міжнародних судових дебатів з права СОТ
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення27.02.2009 - 01.03.2009
Телефони+380 50 383-84-88
Web-сторінкаhttp://www.elsamootcourt.org
E-майлvpaa@elsa.org.ua

Всеукраїнська громадська організація "ELSA Україна", що є Національною групою міжнародної неприбуткової організації ELSA, представляє один із найбільш пріоритетних міжнародних проектів – Третій Національний раунд Міжнародних судових дебатів з права СОТ (the Third National Round of the 7th edition of the ELSA Moot Court Competition (EMCC) on WTO Law), який відбудеться 27 лютого – 1 березня у Києві.

Вперше Міжнародні дебати проводилися в квітні 2003 року. Цього року дебати будуть проводитися всьоме. В Україні цей унікальний захід відбудеться втретє. Минулого року у місті Києві відбувся Другий Національний раунд Дебатів за участю дев’яти команд з Львівського національного університету ім. І.Франка, Київського національного університету ім. Т.Шевченка (Інституту міжнародних відносин), Харківської національної юридичної академії ім. Я.Мудрого та Одеської національної юридичної академії, Національного університету ДПС України, Національного університету "Острозька Академія” та інші. Команда-переможець представляла Україну на Регіональному раунді в Румунії. Півфінал та фінал змагань проходять у Женеві, штаб-квартирі Світової організації торгівлі.

Цей захід має на меті запровадити європейські високі стандарти розвитку практичних навичок студентів-правників у сфері правового регулювання міжнародної торгівлі та підвищити професійні знання студента-правника, випробувати його здібності до написання юридичних аргументів, проявити вміння виступати у суді, ораторського мистецтва.

Міжнародні судові дебати з права СОТ – це імітований судовий процес команд, що представляють свою сторону у спорі перед суддями (експертами з права СОТ). Минулого року до суддівської колегії входили провідні фахівці, як практики так і теоретики, у галузі міжнародного торговельного права.

Цього року тематика Дебатів стосується доступу до телекомунікаційних послуг на підставі Генеральної угоди про торгівлю послугами (GATS).

Фабулу справи та подальшу інформацію стосовно Міжнародних судових дебатів Ви можете знайти на офіційній електронній сторінці заходу – www.elsamootcourt.org або безпосередньо у контактної особи - Віце-президента з Наукової Діяльності ELSA Україна (Моб. +38 (050) 38 38 488; e-mail: vpaa@elsa.org.ua)
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия