www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // V Всеукраїнські змагання з кримінального права та...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

V Всеукраїнські змагання з кримінального права та процесу "Майстерність судової промови"
РубрикаКонкурси та олімпіади
Дата проведення27.02.2009 - 28.02.2009
Телефони(62) 337-90-32
Факс(62) 337-93-52
Web-сторінкаhttp://www.ligauba.org.ua/anons2.html
E-майлliga.competitions@gmail.com
Адреса оргкомітетуУкраїна, 83050, м. Донецьк, пр. Ватутіна 1а, к. 220

Мета заходу: практичне застосування студентами знань з кримінального та кримінального процесуального права, з дисциплін прокурорський нагляд та участь адвоката у кримінальному процесі; розвиток ораторських здібностей, навичок виголошення судових промов, підвищення професійного рівня.

Опис заходу: студентські змагання з кримінального права і процесу загальнонаціонального масштабу неодноразово проводилися в Україні і завжди були дуже популярним заходом, в якому прагнули взяти участь представники багатьох українських юридичних вищих навчальних закладів. Цього року Ліга студентів Асоціації правників України та Молодіжний центр правничих досліджень раді знов оголосити про проведення V Всеукраїнських змагань з кримінального права та процесу "Майстерність судової промови".

Національний раунд змагань відбуватиметься 27-28 лютого 2009 року на базі економіко-правового факультету Донецького національного університету і проходитиме в два етапи: півфінальний та фінальний.

До участі у змаганнях запрошуються студенти-правники 3-5 курсів навчання вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку спеціалістів у сфері правознавства. Від кожного ВНЗ у змаганнях може взяти участь тільки два студенти, один з яких представлятиме позицію державного обвинувачення, і один студент, що представлятиме позицію захисту. Змагання відбуватимуться за фабулою, розробленою на підставі реальних подій, які були предметом судового розгляду. Членами колегії журі у півфінальному етапі змагань будуть виступати працівники прокуратури, що підтримують державне обвинувачення в суді, а також адвокати, що беруть участь у розгляді кримінальних справ у якості захисників. В фінальному етапі, що проходитиме в формі імітованого судового засідання, членами колегії журі виступатимуть судді загальних судів місцевого та апеляційного рівнів, практикуючі юристи, адвокати.

Робочою мовою змагань є українська, проте учасники можуть подавати на розгляд колегій журі клопотання виголошувати промову російською мовою.

Участь у заході:

Участь у змаганнях можуть брати учасники-представники ВНЗ України III-IV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку спеціалістів у сфері правознавства. До складу команди мають входити двоє студентів (обвинувач та захисник) 3-5 курсів навчання. Команду може супроводжувати тренер-консультант, що не приймає участі у змаганнях. Забороняється участь у змаганнях осіб, що стали їх переможцями (ІІІ-І місце) у попередні роки.

Для участі у заході необхідно до 12 лютого 2008 року надіслати аплікаційну форму (файл додається), завірену печаткою ВНЗ, та мотиваційний лист на адресу Оргкомітету.

При надходженні великої кількості заявок можливе проведення відбору учасників, тому разом із заповненою аплікаційною формою необхідно надіслати мотиваційного листа.

Фінансові аспекти:

Оргкомітет забезпечує учасників проживанням та харчуванням на час проведення змагань 27-28 лютого 2009 року. Витрати на проїзд, а також витрати, пов’язані з проживання і харчування тренерів-консультантів Оргкомітетом не відшкодовуються. Розмір реєстраційного внеску становить:

90 грн. – для учасників, які не є членами Ліги студентів АПУ,
60 грн. – для учасників, які є членами Ліги студентів АПУ. Внесок сплачується безпосередньо по приїзді в Донецьк.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия