www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Круглий стіл "Підсумки запровадження та дієвості...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Круглий стіл "Підсумки запровадження та дієвості Болонської системи на основі досвіду педагогічних ВНЗ України"
РубрикаCемінари
Дата проведення28.02.2009 - 28.02.2009
АдресаУкраїна, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 53
Телефони+380 93 788-29-55, +380 93 479-16-88
E-майлquality@uass.org.ua

28 лютого 2009 року на базі Чернігівського Державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбудеться круглий стіл на тему "Підсумки запровадження та дієвості Болонської системи на основі досвіду педагогічних ВНЗ України". Організаторами заходу виступає Студентський Парламент ЧДПУ імені Т.Г.Шевченка та ВМГО "Українська асоціація студентського самоврядування".

У рамках заходу основними темами для обговорення будуть:

1) Результати впровадження БС, обізнаність студентів та викладачів щодо історії Болонського процесу та актуальності використання БС, різні підходи та методики для впровадження БС, поняття ECTS. Результати соцопитування.
2) Одна з основних тез БП – мобільність студентів: обмін досвідом між ВНЗ. Співпраця між студентами (як бакалаврами, так і магістрами, зокрема проходження педпрактики) та викладачами.

До участі у круглому столі запрошуються 1-2 представники органів студентського самоврядування з питань науки та/або зовнішніх зв’язків бажано зі знанням англійської мови (можливо деякі документи, що стосуються БП, будуть надані в оригіналі). Форма заявки додається. Пріоритет надається представникам педагогічних вузів Сумської, Черкаської, Харківської, Київської та Полтавської областей. Аплікаційну форму слід надіслати до 22 лютого 2009 року включно. 23 лютого учасникам круглого столу будуть надіслані іменні запрошення на ВНЗ.

Основними завданнями круглого столу є налагодження зв’язків між педагогічними ВНЗ України для подальшої плідної співпраці та написання української "Чорної книги БП". Також обов’язковою умовою для участі у круглому столі є проведення соцопитування серед студентів свого вузу, результати якого увійдуть до української частини "Чорної книги БП". Питання для соцопитування додаються. Анкетування повинне бути проведено серед 5-10% студентів денної форми навчання різних спеціальностей та факультетів. Делегати мають підготувати короткі повідомлення (до 10 хвилин), що стосуються безпосередньо теми заходу та надіслати текст виступу за вказаними адресами до 24.02.09.(включно).
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия