www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // III Всеукраїнський день правничих вакансій від ELSA...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

III Всеукраїнський день правничих вакансій від ELSA Україна
РубрикаВиставки
Дата проведення24.04.2009 - 24.04.2009
АдресаУкраїна, м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український Дім
Телефони+380 67 327-56-54
Web-сторінкаhttp://www.elsa.org.ua/job_fair.html
E-майлpresident@elsa.org.ua

ELSAВГО "Європейська Асоціація Студентів Права Україна" оголошує початок реєстрації учасників на вже традиційний ярмарок юридичних вакансій, який втретє відбудеться в м. Києві 24 квітня 2009 року.

Щорічний весняний День правничих вакансій від ELSA Україна набуває все більшої популярності як серед студентів-правників та молодих юристів, так і серед провідних міжнародних та українських юридичних фірм. За словами президента організації Леоніда Чернявського, подібний захід, що є унікальним в Україні, оскільки проводиться на всеукраїнському рівні та має спеціалізований характер, є особливо актуальним у сучасних нелегких умовах та має на меті допомогти студентам-юристам та молодим правникам знайти працевлаштування або просто ознайомитись з таким видом діяльності, як робота в приватній юридичній фірмі.

Цього року ELSA Україна знову запрошує студентів, випусників юридичних факультетів ВНЗ України, а також молодих юристів на III Всеукраїнський день правничих вакансій, який цього року змінив місце свого проведення та відбудеться у Великій виставковій залі Українського Дому, за адресою вул. Хрещатик, 2. Дата проведення - 24 квітня 2009 року з 10.00 до 17.00. Вже підтвердили свою участь:
- ЮФ "Саєнко Харенко".
- Gide Loyrette Nouel International Law Firm.
- ЮФ "Василь Кісіль та Партнери".
- ЮФ "Астерс".
- Міжнародна юридична група AstapovLawyers та інші.

Генеральним медіа-партнером заходу виступила "ЮрГазета". Крім того, медіа підтримка забезпечується журналом для студентів-юристів "Студент-правник".

День правничих вакансій - це унікальна можливість для студентів-правників та молодих юристів: особисто надати резюме та пройти співбесіду з менеджерами провідних юридичних компаній України та світу, забезпечити собі стажування або працевлаштування в них; отримати інформацію про діяльність ELSA Україна та можливість отримати правниче стажування у 40 країнах світу.

Для участі студентам та юристам необхідно пройти он-лайн реєстрацію.

ELSA Україна запрошує компанії прийняти участь в заході та зареєструватись через електронну пошту president@elsa.org.ua або за телефоном +3 8(067)327-56-54.

Це унікальна можливість для юридичних фірм, зацікавлених у кваліфікованому персоналі, розповсюдити інформацію про себе серед кращих студентів-правників та юристів, поповнити базу резюме та провести співбесіди за один день. Підтримайте юридичну кар’єру в Україні!

Фото з ярмарку:
ELSA ELSA ELSA
ELSA ELSA ELSA

Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия