www.osvita.org.ua
Події освіти та науки // Всеукраїнська тренінг-конференція з розвитку лідерских...
Освiтнiй портал™
Головна
Новини освіти та науки
Події освіти та науки
Конференції
Виставки
Cемінари
Конкурси та олімпіади
Гранти та стипендії
Пошук
Статті з питань освіти
Довідник ВНЗ України
Дистанційна освіта
Навчальні курси
Освіта за кордоном
Бізнес-освіта, MBA
Абітурієнту
Студенту
Болонський процес
Зовнішнє тестування (ЗНО 2014)
Середня освіта. Підручники
Законодавство
Періодичні видання
Каталог освітніх сайтів
Бібліотека
Реферати, курсові, дипломні
Профорієнтація молоді
Робота освітянам та молоді
Освітній форум
Зробити портал кращим!
Ефективна реклама

Юридична консультація

Увага! Безкоштовна правова допомога!

Відтепер на сторінках сайту "Освітній портал" Ви маєте можливість отримати фахові відповіді на Ваші звернення з питань пов'язаних із освітнім процесом

Партнер рубрики - Юридична клініка "Надія" Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

Більш докладно

Всеукраїнська тренінг-конференція з розвитку лідерских якостей  "Leadership Development Seminar 2009"
РубрикаКонференції
Дата проведення08.07.2009 - 10.07.2009
Web-сторінкаhttp://ldsukraine.org

8-10 липня 2009 року відбудеться Всеукраїнська тренінг-конференція з розвитку лідерських якостей "Leadership Development Seminar 2009". Протягом трьох днів спеціалісти компаній проведуть для 120 молодих людей майстер-класи, робочі групи і семінари на теми: лідерство, маркетинг, продажі, проектний менеджмент і керування персоналом (HR).

Формат конференції припускає структуровану чотириденну програму інтенсивного навчання, що складається з взаємозв'язаних семінарів, тренінгів, кейсів, робочих груп. Перший день тренінг- конференцїї присвячено загальному лідерству. Решта два дні - поглибленому навчанню студентів навичкам по напрямах: лідерство, продажі, маркетинг, HR і проектний менеджмент.

Вперше Всеукраїнська тренінг-конференція була проведена в 1995 році. І вже у 15-ий раз на конференцію збереться активна молодь зі всіх куточків України для того, щоб отримати унікальні знання від представників провідних компаній, поспілкуватися зі справжніми лідерами країни і почати власний шлях лідера. Ювілейна конференція 2009 присвячена 15-річчю розвитку лідерства в Україні.

За історію існування проекту як спікери в ній брали участь: Валентин Перція (генеральний директор групи компаній BrandAid), Олександр Богуцкий (генеральний директор телекомпанії ICTV), Євгеній Трескунов (Директор зі стратегічного розвитку компанії АЕРОСВІТ), Марина Скачек та Ігор Сидоренко (співавтор і виконавчий директор проекту "Шанс") та інші. Цьогорічна конференція відзначена не менш зірковим складом запрошених спікерів: Петро Чернишов - генеральний директор Славутич, "Carlsberg Group", Андрій Федеров - співзасновник і керівник United Communications, Сергій Поярков - відомий художник, Ольга Гарбановська - керівник групи "Human Capital" компанії Ernst&Young.

Протягом 15 років історії LDS організатором конференції виступає міжнародна організація AIESEC, яка вже 60 років сприяє розвитку молоді і її лідерського потенціалу у всьому світі. Пріоритетним напрямком діяльності організації є взаємодія провідних компаній і молоді. Варто зазначити, що AIESEC в цьому векторі має результати - ведучий конференції - Ігор Проценко, який вже три роки успішно займається інтернет- маркетингом в європейському офісі Google в Ірландії, є випускником AIESEC Україна і колишнім делегатом LDS.

Аплікаційні форми для участі у конференції можна заповнити на офіційному сайті Leadership Development Seminar.
Всі права належать
Освітній портал™ 2003-2002рр.

Дизайн порталу: Стильная Студия